Gamo kurulma problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhaba. adanadaki servisinden yeni aldığım hunter 440'ı bi deniyim dedim. kurdum attım bi kere gayet iyiydi güç olarak, ancak daha sonra kurulmamaya başladı ?( . daha doğrusu kurmak için namluyu eğdiğimde normalde bi çıt sesi gelir sonra namlu serbest kalır pellet yükler ve atardım şimdi ise namludan çıt sesi geliyor ancak namlu serbest kalmıyor yani silah kurulmuyor. sizce problem nedir ve ne yapmalıyım bu gamo artık beni bu işten soğutmaya başladı, lütfen yardım. ;(

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ^^ ilginç bir ideal avı ara anlat orda emin bey var o yardımcı olur size ^^ çok ilginç benim bir amcamda var mod 440 4000 atış yapmış sorunsuz devam ediyor ;keyf;:wacko:

• tetiği çekili tutup kurmayı deneyin.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Serviste tetiği söktükten sonra geri monte ederken dikkat etmemişler. Bende de olmuştu sağolsun Termopl İlker bey halletti. Sorun büyük ihtimalle tetikte. Sökülüp normal şekilde takılınca birşeyi kalmaz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• tetiği çekip bi daha denicem ama sonuçta ortada bi sorun var ve tamamen ideal av'dan kaynaklanan bi sorun. yaklaşık 80 ytl tamirat ve kargo parası verdim ve onlardan kaynaklanan bi hatadan dolayı gene kargo parası vermek zorundamıyım?. ;hirr; yanlış analmayaın iki üç kuruş parasında değilim ama böyle de çalışma adabı görmedim hayatımda X(

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Aynı sorun benim hunter440 ın başına da geldi... Sorunun kaynağı tetikteki ,pistonu kurulu haldeyken tutan tırnağın yayının kaymasından oluşuyor. Tetiğin içerisindeki bir problem. Yay yana kaymıştır ve tırnağı yukarı itmemiştir. Yayı kurduğunuz zaman pistondaki tırnak boşluğuna tetikteki tırnak oturmayınca silah kurulmaz. Tetiği silahın çelik bloğundan çıkarıp tırnağın altındaki yayı yerine oturtmanız gerekir. Tetiği sökmeniz için silahın arkasındaki pimi komple sökmek gerekiyor ve epeyce zahmetli bir iş...

• yardımlarınız için çok teşekkürler anlaşılan benim silah gene adana yolcusu :(

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177