Daystate Wolverine Artık Türkiye De

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :) Detaylı incelemenizi bekliyoruz :)

Çok teşekkürler detayları paylaşacağım.

• Sezgin canavar ;tufey# takıma hayırlı olsun kazasız belasız atışlar dilerim,hafta sonunu bekliyorum yazık olacak tavşanlara...

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM

• Sezgin başkan hayırlı olsun bahçeddki mankeni hallederiz önce sonra diger hedeflere geçeriz gel haftasonu gel

Adem haftasonu halederiz ;)

• Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın. Geçen Cumartesi fuarda yakından inceleme fırsatım oldu, klasik İngiliz işçiliği:) dengeli tutuşu ve de heybeti gerçekten insanı cezbediyor. Umarım atış grafiği ve eğrisi de tatmin eder. Detaylı bir inceleme bekliyoruz. Saygılar

;tufey# ;tufey# ;tufey#

Mehmet çok teşekkürler atış grefiği ni bende çok merak ediyorum inçelemesini yapıp paylaşırım selamlar

• Hayırlı olsun sezgin abi iyi günlerde kullan inşallah çok güzel duruyor maşallah keyifli atışlar dilerim hayırlı akşamlar.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• İyi günlerde kullanmanızı temenni ederim hayırlı ve uğurlu olsun :thumbup:

• güle güle kullanın . Hangi kalibre kullanıyor ? Hayırlı olsun incelemeyi bekliyorum Bende.

• Hayırlı olsun
    Hafta sonu fuarda Daystate modellerini incelemiştim ithalatçısının hemen önündeki standta bizimdi. Elime alır almaz Hatsan hevesimi kırdı herhalde daha önce hiç böyle bi ahşaba dokunmamışım .Neyseki fiyatını duyunca yüzüm güldü 8o

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Sevgili kardeşim gözlerin aydın en sonunda bebeğe kavuştun. Artık gözlerine uyku girebilir. Hayırlı olsun Allah kaza bela
    vermesin, Sana Yakışır.

• Hayırlı olsun. İnceleme rinizi ve yorumlarınızı esirgemeyin. İsabetli atışlar.

• süperrrr ya hayırlı uğurlu olsun

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Abi hayırlı olsun çok güzel tüfek inceledim mükemmel bir alet Güle güle kullan Abi

• Güç,kalite,işçilik.çok klas bir tüfek.Kazasız belasız güzel atışlar.

steyr challenge
    cricket 6.35