gamo

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gamonun sitesindeki yeni ürünleri görmenizi isterim pelletlerdende raptor 5.5 ve TS22 22 grain i çıkarmışlar çok şık ve alımlı görünüyorlar özellikle TS22 ağır pellet kullanılması durumlarında baracuda ve diana HP a rakip olacağa benziyor co2 li tüfeğide ilginç 88 grmlık kendi özel tüpüyle satışa sunulacak. sanırım kendine has kullanışlı ve gez arpacık sisteminede sahip 10 atışlık silindir şarjore sahip hız değerleride ilginç .22 calibre için 220 m/s (725 fps ) fenA değil (benim için iyi değil) fakat bu test verisini vereceğim linkde sanki TS22 pelletiyle yapılmış gibi görünüyor silahın özelliklerinde bu pelleti takdim ediyor .
    eğer öyleyse hız değeri olan 22 grainlik pelletle 725 fps (220m/s) çok harika ve mükemmel bir hız çünki 16 grainlik bir pelletlede bu yaklaşık 900-950 fps lere çıkar. tabiiki bunlar TS22 pelletle yapılmış ise...
    gelelim co2 ye; tabiiki bu hızları kaç atışa kadar koruyabilir peşpeşe ve hızlı atımlarda tüp ani soğuyacağı için atış hızıda düşecektir PCP ler gibi olamaz ama bu hızlar anlatıldığı ve anladığım gibi ise yaylı silaha göre pcp zevki verebileceğini düşünüyorum.
    Bu arada yeni üretim ve ülkemize henüz gelmediği için fiyat da belli değil ama yinede eğer bir orta kalite pistonlu silah fiyatı ise alınabilecek bir silah diyorum.
    Ankara dan selamlar saygılar....

http://212.9.74.232/portal/int…on=58234&jsfInit=null

• Valla tasarımına bayıldım. Sade ve etkileyici CO2 çok iyi yerleştirilmiş. Birde gez çok hoşuma gitti.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ewet ya şekli güzelmiş :thumbup::P

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• o tufek co 2 tuple okadar hız yapamaz 8 grnlık pelletle belki ama 22 grn i hw 100 atmıyor o hızda demekki mümkün olmayan bişi.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• guzel alete benzıyor yazılanlar abartı degıl ve fıyatıda 150-200 arası bısey olursa crosman 1077 yi siler piyasadan buralara gelsın bırkac kısı alsın denesın yorumda bulunsun yorumlar ıyı ıse alırım

sitesinde goremedım ama semi-auto demi tufek?