Bursa'da Gamo magnum pellet bulabileceğim bir av bayii?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim Crossman 2100 bu pelleti çok sevdi ama bitmek üzere, bir kaç gün için Bursa'ya gidicem acaba orada bulabilir miyim?

• bende yakında bursaya taşınıcağım bu sorunun cevabını bende merak ediyorum orada havalı tüfek satan mağazalar varmı ithal pellet bulunurmu pcp bulunurmu bende çok merak ediyorum.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Bulursunuz arkadaşlar...Cumhuriyet caddesi'nin demirtaş hamamı tarafındaki silah ve av malzamesi satan 4-5 dükkan var oralara bakabilirsiniz.Fiyat konusunda bazen pahalı olur ama internetten alıpta kargo vermek ve beklemek yerine tercih edilebilir.

--------------------------YUMUŞAK BAŞLI İSEM KİM DEDİ UYSAL KOYUNUM,KESİLİR BELKİ AMA ÇEKMEYE GELMEZ BOYNUM-----------------------

SAFİR T14 / RED DOT...

GAMO CFX ROYAL / 3X9X32

• Rica ederim :thumbup:

--------------------------YUMUŞAK BAŞLI İSEM KİM DEDİ UYSAL KOYUNUM,KESİLİR BELKİ AMA ÇEKMEYE GELMEZ BOYNUM-----------------------

SAFİR T14 / RED DOT...

GAMO CFX ROYAL / 3X9X32