webley patriot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 4 gün önce webley patriot aldım kurdugum zaman tam namluyu kapatırken kendi kendine attı allahtan bana zarar vermedi bende hatsana gönderdim kundagı bir kere sökmüstüm garantiye girermi birde benden utanmadan kargo parası aldılar daha 4 günlük tüfek

• 4 gün önce webley patriot aldım kurdugum zaman tam namluyu kapatırken kendi kendine attı allahtan bana zarar vermedi bende hatsana gönderdim kundagı bir kere sökmüstüm garantiye girermi birde benden utanmadan kargo parası aldılar daha 4 günlük tüfek

garantiden hallederler merak etme
    kargo için birşey diyemiyeceğim

• tetik ayarlarını kontrol etseydiniz sorun hallolurdu sanırım.daha önce okuduğum bir yazıda; en hassas ayarda fabrikadan çıkıyormuş tüfekler bu sebeple kendi kendine ateşleme sorun yaratabiliyormuş.

• Bu pim kurma kolunun ucundaki pimmi? Benim tüfekte de aynı olay var hatta pim gövdedeki kurma kolu kanalının bir yanını bayağı traşladı. Fakat kanalın içinden bulaşan gresin de bu sürtmeye olumlu etkisi oluor. Bu sürtmenin sorun olacağını zannetmiyorum. Ama kurma kolunun piston ile temas ettiği nokta ve oradaki tasarım gerçekten yetersiz.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Yetersiz oldugu için kurdumda kendi kendine patladı az kalsın bana zarar veriyordu