Çok Merak ediyorum, Biri Şu aleti açıklasın LÜTFEN...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese saygılar. Bu linikini verdiğim silah bana inanılmaz derecede sıradışı geldi. Bunun için de sizlerle paylaşmak, hem de bılen varsa ozllıklerını (tahrıbat gucu, menzil, vb...) ogrenmek ıstedım. Yardımcı olanlara da olmayanlara da sımdıden tesekkur ederım...

http://www.silahdiyari.com/UrunDetay.aspx?id=211

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• çok sıra dışı bir silah değil altı üstü çok güçlü bir toplu tabanca :thumbup:

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• tamamen av amaçlı dizaym edilmiş 5 mermi kapasiteli toplu tabanca. dikkat edersen üstünde dürbün kızağı var. sanırım mermileride standartların üstünde. buna benzer bişey bi av programnında görmüştüm

• herkese yorumlarından ve emeklerınden dolayı cok tesekkurler. Bu benım gordugum en muhtesem sılahlardan bırı. Favorılerımdır bu ve FN 5-7

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• bu domuz gerçekmi bu kadarınıda ilk defa görüyorum dinazor gibi ;kihhik,

• Maalesef bu kadar büyükleride var bu hayvanların bunun boyu 3 metre filandı sanırım :wacko: Google da hogzilla yazarak aratırsanız emsallerini de bulabilirsiniz :D

• vay be yaşım 28 buçuktu 37 buçuk oldu