İlk Pcp Tüfeğim Webley Raider 10 Lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kusura bakmayın gözümden kaçmış sanırım :) hala su yeni görünüme alışamadım :)

Özel mesajlar da herkes sıkıntı çekti abi adı sohbet olarak değişince farklı geliyo :)

Webley Raider 10 Lw .22 cal.

Walther 3-9×40

• hayırlı olsun güzel silah ama nedense bana hep kucuk gelmiştir belki biraz uzun oldugumdan kaynaklıdır fazla kısa geliyor bana

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 1.nesil olmasının yenisinden ne farkı var? yardımcı olursanız sevinirim.

1. Nesil olanlar hatsan firması tarafından yurtdışına yapılan modeller diye biliyorum sadece parçaların montajı hatsan tarafından yapılıp tekrar gönderiliyomus. Yeni nesiller ise at44 den esinlenerek yapılmış sanırım yenilerde hatsan 1. Nesillerde lw namlu bulunuyo.

Walther 3-9×40

• hayırlı olsun güzel silah ama nedense bana hep kucuk gelmiştir belki biraz uzun oldugumdan kaynaklıdır fazla kısa geliyor bana

Teşekkürler :)

Evet biraz kısa bi tüfek ama kibar güzel ele oturuyor desteksiz atışlarada olumlu etkisi oluyor.

Walther 3-9×40