Afyonkarahisar'da etkinlik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abilerim kardeşlerim forumda ve havalı silah tutkusunda yeniyim. Afyonkarahisarda yaşıyorum.Yaş 21. Daha dün Hatsan mod 99 alarak bu tutkuya merhaba dedim :) Afyonkarahisarda bu işle uğraşan kimse yok mu? Etkinlik yaparız.Sayımızı artırırsak Üniversitede kulüp kurarak daha güzel bi teşkilat kurabilirim.Ancak bu konuda tecrübeli arkadaşlara ihtiyacım var

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Forumda bölgesel gruplar (takımlar) var inceleyebilirsin. Mesela İzmir'de HİT, FTBRTurk, Efeler (Hala aktif mi bilemeyeceğim) Ankarada'da A-Takımı, İstanbul'da Filintalar, Havalı Kuvvetler gibi. Bu takımlar yılın farklı dönemlerinde müsabakalar düzenliyorlar, katılma durumu olan atıcılar katılıyor. Afyon'da sizin gibi arkadaşlar varsa yerel buluşma ve müsabaka düzenleyebilir okulla da organize olabilirsiniz, daha da güzel olur.

• Forumdaki bölgesel grupları inceledim.Hatta forumdaki belirli kişileride inceledim.Afyonkarahisarda kimseyi bulamadım.Bu hobide yeni olduğum için bana tecrübelerini aktarabilecek beraber atışlalara gidebileceğimiz birilerini bulmak istiyorum

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Forumdaki bölgesel grupları inceledim.Hatta forumdaki belirli kişileride inceledim.Afyonkarahisarda kimseyi bulamadım.Bu hobide yeni olduğum için bana tecrübelerini aktarabilecek beraber atışlalara gidebileceğimiz birilerini bulmak istiyorum

merhaba halil kardeşim.
    afyonda hobidaş olarak şu an da aktif pek üye yok ama kayıtlı baya çok kişi var. hobi olarak bende pek eski sayılmam ama bilgilerimi elimden geldiğince aktarmaya hatta bi ara buluşur atışa da gideriz. gerçi afyonda pek uygun bi atış yeri yok. ben genelde hafta içi gecek termal piknik alanında kimse yoksa oraya giderim. piknik yapanlar olursa (pek atış yapmamaya çalışıyorum) uzaktan merakla bakıp sonra kaçanlar oluyor :) zaten yasal olarak atış yaptığımız yerde kimsenin olmaması gerekiyor.
    genel olarak afyonda bu hobiye gönül veren pek kimse görmedim. mutlaka vardır ama hiç karşılaşmadım. senin çevrende varsa da onlarla da hep beraber gidebiliriz.

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• Yok mu afyonda başka cengaver benle saatlerce çılgınca sıkılmadan sıkabilecek :D:D:D

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)