25 Kasım 2007 Istanbul Buluşma ve tanışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Böyle bir başlık açmayı ve teklifte bulunmayı uygun gördüm.

25 Kasım Pazar günü, daha önce Zekeriyaköy'de buluşmuş olduğumuz mekanda (veya Mustafa Serdar kardeşimizin uygun göreceği bir başka yerde) toplanmayı, atış ve muhabbetimizi yaptıktan sonra (dileyen arkadaşlarımızla) uygun bir mekanda Pazar akşam yemeği öneriyorum.
    Hava raporu Pazara kadar yağmur vermiyor ve Cumartesi/Pazar'ı az bulutlu olarak gösteriyor.
    Oylamanıza sunulur.

S&W 686-6

• Official Post

Bana Pazar uyar,herkes +1 - +2 derse sayıyı görürüz ona göre hazırlık yaparız.

+1 Mustafa Serdar

• Fatih hava benden; gidiş-dönüş benden; hanıma hesap vermek senden....
    Hadi forumdaşlar zaman azalıyor. Nerelerdesiniz?????

S&W 686-6

• Official Post

Sarıyer dolmuşu yada otobüsüne binin son durakta inin,daha sonra Demirciköy münübüsüne binerseniz,yol üzerinde British School u 1000 metre geçince dolmuştan inin solunuzda dar bir sokak var,150 metre yürüyün aşağıya solda herzamanki buluşma terimiz.

Tabi bu açıklama genel,mutlak aracı olupta gelenlerden biri ile buluşma sağlanır.

• Official Post

Mustafa Abi senin airking i getirecekmisin bu sefer pek merak ediyorum :)

Bitmedi henüz ^^

• Çok üzgünüm ya!, şimdi sordum içişlerine; "pazar günü n'apıyoruz?" diye daha önceden verilmiş bir sözümüz varmış. Gelmeyi çok isterdim. Volkan senide alabilirdim.
    Herkese şimdiden iyi eğlenceler. ;(

• Official Post

Çok üzgünüm ya!, şimdi sordum içişlerine; "pazar günü n'apıyoruz?" diye daha önceden verilmiş bir sözümüz varmış. Gelmeyi çok isterdim. Volkan senide alabilirdim.
    Herkese şimdiden iyi eğlenceler. ;(

Yengemin bize borcu var,onlarıda kap bize getir. :)

• Sözü bir yakınımıza vermişiz, (Tabi bende hatırladım sonradan da :S )
    Bu arada Mustafa abi borcumuz baki, yakın zamanda rahatsız ederiz inşallah.

• Official Post

Her zaman bekleriz. :)

• + 4 bi arıza çıkmaz ise
    aboneyim abone
    peletleri cebinde
    ballı lokma tatlısı
    aman hadi hayırlısı.
    şişli mecidiye köy tarafı ndan 4 kişi yi geri getirmek kaydı ile götüre bilirim
    yanımızda ne getirelim ? bol tüfek bol pelet bol muhabbet
    saygılarımla. :thumbup:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen termopl ().

• Official Post

Termos larınıza sıcak bir şeyler koyup gelin,tabi bardağınızı da. :)

Tabi bu arada yeni üyelerimiz de gelirlerse tanışmış oluruz,üstelik silahları yakından test etme imkanları da olur.

• termosa ne gerek exador un tüpün de çay kahve yapıcaz ya :D
    ayrıca booze ile menemen de yaparız önceki buluşmadan tecrübeliyiz :D:D

• bende gelirim ancak ben araçsızım...istinyeye kadar rahatlıkla gelirim fakat sonrasında nasıl zekeriyaköye gelinir bilmiyorum :)

Volkan, hareket noktan neresi olacak ??

S&W 686-6

• görün yaw görün çukurova tayfası pehh nerdesiniz yahu.bakın adamlar kaçıncı kez toplanıyorlar biz bir olupta toplanamadık daha.taa istanbulun bir ucundan bir ucu kim blilr kac ssat mersinden adana arası 45 dk artık siz karar verin onemli olan niyet,niyet :P :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• polat abi ;

ben Acıbademden çıkıp beşiktaşa gidip, oradan istinye dolmuşlarına bineceğim... eğer tüp tüfek o kadar yolu gitmeyi gözüm keserse oradan dolmuşa binip mustafa abinin anlattığı şekilde gelmeyi düşünüyorum...

• Hani benim yolumun yakınında olsan seve seve alır ve bırakırdım ama oldukça ters kalıyorsun Volkan.
    Ben malum Çorlu'dan başlayıp TEM veya E5 üzerinden doğrudan (veya Maslak üzerinden de olabilirdi) Kumburgaz-Bahçeköy-Zekeriyaköy yapıyorum.
    Bilgilerine..

S&W 686-6