25 Kasım 2007 Istanbul Buluşma ve tanışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • o kampa bulaşacak ayının vay haline :)
    bencede cok güzel olur belki bende gelebilirim.

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Official Post

Baltalar elimizde
    Uzun ip belimizde
    Biz gideriz ormana hey ormana :D

• bu kalabalık ekipmanlarla orada olursa:

ayı kaça bülüü, daş düşe bülüüü

Kardeş böyle yazılar yazma alınıyorum .....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• senesine bakmadım ama geriye dönük forumları okurken gözüme ilişti..

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• bende yanıldım hatta bende geliyorum benide ekleyin diye mesaj yazıcaktım birde baktımki 1 senelik mesaj ;lol;

• bayramdan sonra her hafta bol atış lı buluşma var , kambersiz düğün olmaz görüşmek üzere :thumbup:

• Bayramda bende İstanbulda kaldım memlekete gidemiyorum ayarlayın nasipse bizde geliriz inşaallah...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Ben de İstanbul da buluşuyor dedim heyecanlandım, yıllanmış konu meğerse :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• İzmir Gümüldür'e gelin. uygun fiyata otel ayarlarım. içinde paintball alanı olan otel bile var. bir taraf deniz ,diğer taraf alabildiğine dağlık, ormanlık bölge. jandarma komutanı arkadaşım, belediye başkanı aynı şekilde.tüplü dalış yapmak isteyene dalış hocası arkadaşım.bölgedeki spa merkezleri zaten benim hamam,masaj benden.oooo daha ne ister insan. ;şrofls;.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• Hocam bu şimdi mi söylenir yaaa ;(

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• İzmir Gümüldür'e gelin. uygun fiyata otel ayarlarım. içinde paintball alanı olan otel bile var. bir taraf deniz ,diğer taraf alabildiğine dağlık, ormanlık bölge. jandarma komutanı arkadaşım, belediye başkanı aynı şekilde.tüplü dalış yapmak isteyene dalış hocası arkadaşım.bölgedeki spa merkezleri zaten benim hamam,masaj benden.oooo daha ne ister insan. ;şrofls;.

Usta kış geldi bombayı patlattın valla.. ;#^+.

vaaay aga büyüksün x;.zx;.zx;.zx;.z artık muhakkak gelmemiz lazım x;.zx;.zx;.z

• İstanbul daki arkadaşlar biraz yavan gibi Ankara da oturmak varmış...
    Her hafta yanlış okumadıysam ayazağa da atış yapıyorlarmış ama bizlerin haberi yokkk...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Hocam o kardeş site olan ve bizlerinde üye olduğu airgunsnipers sitesinde .

Yani, oraya üye olanların gittiği rutin atışlar. Haberinizin olması için önce oraya üye olmanız gerekiyor.

Rütin buluşmalar ayrı, büyük buluşmalar ayrı.

Burada bahsi geçen buluşma ;

"Büyük Buluşma" (herkesin geldiği, mangalların yapıldığı, dostluk, tanışma nın daha ayyuka çıktığı durum)

• Ben de hemfikirim. Yağmurlar başlamadan bir hafta sonu gene topluca buluşmak gerek. Mangallı filan.
    Mustafa arkadaşıma nezaketle duyurulur.... Yeni bir başlık açalım ve devam edelim.
    Yanlız ne olur bana önümüzdeki 2 hafta sonu izin verin, gelmeme imkan olamaz....

S&W 686-6