Hatsan mod 85 sniper şişe kıramıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2014 Şubat ayında aldığım mod 85 sniper Şişe kıramıyor nekadar denediysem olmadı dibinden sıktım olmadı. Sonra denedim pet şişeyi bile delemiyor magnum peletle ne yapmam gerekiyor.

Hatsan Mod 85 Sniper
    SF Archery Optimo +

• Kardeşim yaşınız yazmadığı kardeşim dedim büyükse abicim aynı tüfek bende var 70-80 metrede dürbünle hiç affetmiyo benim silah sen kesinlikle geri gönder onu ben çok memnunum

((SATILIK)) Hatsan Mod 85 Sniper(4.5)

• yaşım 16 yani sorun değil. Peki nereye göndericem?

Hatsan Mod 85 Sniper
    SF Archery Optimo +

• Kesinlikle yayda bir sorun var imkanı yoktur yani siz bırakın 50 metreyi 80-85 metreden şişenin doğru yerine atıtğınızda kırar

• Şişenin dibinden ateş etmenize rağmen kıramıyorsa güvenli bir hatta düz tetik düşürün sonra da pelletin gidişini görüp görmediğinizi veya ne kadar düşme yaptığını gözleyin.
    Pellet giderken görünüyorsa veya çok fazla düşme yapıyorsa güç problemi vardır.
    Güç Düşmesine sebep olacak durumlar;
    -Yayın kırılması
    -Piston keçesinin yırtılması
    -Namlu o ringinin zedelenmesi
    Yay kırsa bile dibinden şişeyi kırması gerekir, böyle bir problem varsa Hatsan teknik servisi ile bağlantı kurup tüfeğin faturasıyla beraber "veliniz" aracılığıyla kargolayabilirsiniz genç arkadaşım.

• Gördüğün gibi arkadaşım bu abi daha fazla tecrübesiyle yorumunu yaptı tek yapman gereken bence aldığın yere iade edip durumu velin ile açıklamak çünkü aynısı bana oldu geri gönderdim benimkinin yayı kaçtı yani sıkıştı sağolsun gungörav yenisini yolladı veya sen hatsan firmasına yolla hem bakımınıda yaparlar

• Çok garip bende şuan hiç öle bi sorun yok

• Yardımınız için çok saolun ilk fırsatta arayıp göndericem. Ayrıca peletin gidişi gözüküyor.

Hatsan Mod 85 Sniper
    SF Archery Optimo +

• ooo Ne diyosun pellet bile gözüküyoüyomu CO2 tüplü silahlarda bile +60 atıştan sonra gözükür bi pellet ama bu hatsan mod 85 sniper kaliteli bir yaylıda gözüküyorsa sizin şimdiye kadar yollammanız hata bence ilk aldığınız yere yollayın çünkü siz haklısınız