hatsan bt 65 aldım. ilk deneyimlerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eğer başarılı bir sonuç çıkarsa ürünüz yok satar size iyi çalışmalar dilerim..

teşekkürederim.ölçüler ve çizim hazı sadece izmirde değilim.döner dönmez ilk işim bu.hemde uygun fiyatlı olacak.hobiye yeni başlayanlar için çok yardımcı bir ürün olacak.bi tanıtım videosuyla sizlere sunacağım,aynı regülatörlerde yaptığım gibi.

• teşekkürederim.ölçüler ve çizim hazı sadece izmirde değilim.döner dönmez ilk işim bu.hemde uygun fiyatlı olacak.hobiye yeni başlayanlar için çok yardımcı bir ürün olacak.bi tanıtım videosuyla sizlere sunacağım,aynı regülatörlerde yaptığım gibi.

yeni bir masraf yapmadan heyecanla bekliyorum ürünü

• bende sıfırlama sehpası tasarlıyorum. harika bir şey olacak. koltugu ve masası da olacak.

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• adanada olsam zetax abimin peşinden ayrılmazdım :) kovalasa gitmezdim...yerinde olsam hazır davet etmişken bu fırsatı kaçırmazdım...en azından bi cevap yaz adama.havada kalmasın teklifi :thumbup:g;$i

8)

• adanada olsam zetax abimin peşinden ayrılmazdım :) kovalasa gitmezdim...yerinde olsam hazır davet etmişken bu fırsatı kaçırmazdım...en azından bi cevap yaz adama.havada kalmasın teklifi :thumbup:g;$i

pordon yazdım sanıyordum

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Üstadım bir haftaya adanaya geleceğim geldiğimde bir görüşelim isterseniz silahınızı bir kontrol ederim.

abi çukurova üniversitesinin yakınlarında atış için uygun bir yer oldugunu duydum. haftasonu oraya gitmeyi planlıyorum senin için de uygunsa orda buluşalım mı ?

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Bu hafta sonu değil öbür hafta dönüş yapıyorum çukurova üniversitesinin arkasında bizim devamlı gittiğimiz bir yer var bulabilirsen tarif edeyim ama bulamazsan döndüğümde gider hem atış yapar hemde senin bt yi ayarlarız namlu o ringi ne durumda ?takabildinmi yerine takamadıysan onu takarız önce

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Bu hafta sonu değil öbür hafta dönüş yapıyorum çukurova üniversitesinin arkasında bizim devamlı gittiğimiz bir yer var bulabilirsen tarif edeyim ama bulamazsan döndüğümde gider hem atış yapar hemde senin bt yi ayarlarız namlu o ringi ne durumda ?takabildinmi yerine takamadıysan onu takarız önce

farketmez abi gelecek hafta sonu yine geliriz. yolu bildiğimden tam emin değilim bir tarif edersen sevinirim. tüfek ilk günkü ayarlarında :) namlu ring i hilal av a taktırdım :)

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• balcalının arkasında hekimköy kavşağı var balcalıdan geliyorsan göbekten sola sarıçam tarafından geliyorsan direk devam ediyorsunuz yokuş inişinin sonunda sağda eski kadın sığınma yeri var terkedilmiş bir arazi orada atıyoruz

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• balcalının arkasında hekimköy kavşağı var balcalıdan geliyorsan göbekten sola sarıçam tarafından geliyorsan direk devam ediyorsunuz yokuş inişinin sonunda sağda eski kadın sığınma yeri var terkedilmiş bir arazi orada atıyoruz

tmm abi teşekkurler

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Arkadaşlar selamın aleyküm ben yeniyim gecen gün bt65 aldım 200 bardan 100 bara 30 35 atıs yapıyor bu herkestede aynı anladığım kadarıyla ve bu sorun degıl demekkı
    Ben 150 metre ve üzeri atış yapıcam bunun için dürbünü kaç metreye sıfırlamalıyım ayrıca sabıtleme sehpası ıkıncı el yada uygun nerden bulabılırız yada sehpa görevli gören ne var sımdıden tesekkurler

• Arkadaşlar selamın aleyküm ben yeniyim gecen gün bt65 aldım 200 bardan 100 bara 30 35 atıs yapıyor bu herkestede aynı anladığım kadarıyla ve bu sorun degıl demekkı
    Ben 150 metre ve üzeri atış yapıcam bunun için dürbünü kaç metreye sıfırlamalıyım ayrıca sabıtleme sehpası ıkıncı el yada uygun nerden bulabılırız yada sehpa görevli gören ne var sımdıden tesekkurler

Bipod yada atış yastığı kullanabilirsiniz. İlla sıfırlama sehpası kullanmanıza gerek yok. 150 metreye atış yapacaksanız 150 metreye dürbünü sıfırlamanız lazım. Eğer dürbünün turretleri 150 metreyi kurtarmazsa mil-dot hesabıyla atışlarınızı yapmanız lazım. Tabi bunun için dürbünün mil-dot' lu olması lazım ve sizin bu dotları kullanmayı bilmeniz lazım. Forumu araştırırsanız dürbünde dot hesabının nasıl yapılacağını kolaylıkla öğrenirseniz. İlla artıkılın ortasına dürbünü sıfırlamak istiyorsanız dürbünü şimlemenişz gerekecek. Bu şimleme konusunu da forumda bulabilirsiniz.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• S.a arkadaşlar biraz önce sıfırlama sehpamı yaptım en sonunda :) çam ağacından çok güzel oldu vernik attım şimdi taş gibi bi alet oldu yarın hava açık olursa sıfırlayacam