apnea powerpoint 75lik zıpkın.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba hobidaşlar.
    Havaların sıcak olması sebebiyle tüfekleri bir çoğumuz rafa kaldırdık. Bu sebepten kendimi zıpkınla balık avına verdim tekrardan. Bir yıl boyunca acemi olarak çokta derinlere dalamadan nemrod marka 45 zıpkınımı kullandım. Artık yenisini alıp kendimi geliştirmek istiyorum.
    Biraz araştırdım ve bir çok sitede apnea powerpoint önerildiğni gördüm. Birde siz hobidaşlarıma danışmak istedim. Şuan 75lik olanı var aklımda ama 90 lıkta öneriler içersinde. Powerpoint modeli hakknda tecrübesi olan veya önerebileceğiniz ugun fiyatlı( max 200tl) zıpkın varmıdır.
    Düşündüğüm zıpkın şu.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Sanırım ya kimsenin bu konuda bilgisi yok yada forum gercekten eskisi kadar ziyaret edilmiyor. Ben en iyisi 90lik siparişi vereyim artık şansımıza nasl çıkarsa.

HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba

• Muhtemelen bilgisi yoktur kimsenin. Çünkü burası bir havalı silah forumu. Burada bir konu açıp daha sonra sitem etmenizi şahsım adına yanlış görüyorum. Kendim bildiğim kadarıyla cevap vereyim. Ben kıyı balıkçılığı yapıyorum fakat bazı abilerim dalış yapıyor onlarda gördüklerimin çoğu 90 lık neden tercih ediliyor 90lık bilmiyorum fakat gördüklerim bunlar. Görünce anlamış değilim yanlış olmasın o kadar bilgim yok bir muhabbet de bahsi geçti oradan hatırlıyorum.

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• Benimkisi sitem değil. Evet genel olarak havalı silah forumu ama içersinde hemen hemen her hobiyi barındırıyor. O yüzden ilgili konu başlığı altında açtım zaten. Bu arada birçok araştırma yaptım sordum geneli 90lık diyor bunların üzerine sizin cevabınızda teyit oldu zaten teşekkürler.

• Bende çok araştırdım apnea powerpoint yeni başlayanlar vede provesyonellerin vazgecemiyce zıpkın olarak görülüyor bana tavsiyi ettikleri 75'lik

• Bende 75lik istiyodum sonra yetmez bir süre sonra 90lık almak istersin dediler o yüzden 90lıkta karar kıldım ve dün akşam rastgele av dan siparişimi verdim . Bakalım kullanıp görcez iyimi kötümü :) .

• Hayırlı olsun 90'ta karar kıldın yani kullandıktan sonra görüşlerin nelerdir paylaşırsan sevinirim.

• Tesekkur ederim.
    Tabiki paylaşırım ürün salı günü gelir herhalde.

• Zıpkını bu sabah aldım ufak bir kargo teslim hatasından sonra(bayinin hatası) sapasağlam teslim aldım.
    İlk önce şunu söylemek istoyorum zıpkın makarasız geldi. Fotoğrafta makaralıydı aradım izah ettim aksesuarlar harictir yaziyormuş ( halbuki yazmıyor) neyse tamam madur etmeyeyim ozaman dedi ve 20 liraya göndericek makarayı bakalım.
    Bunların dışında zıpkın tahmin ettiğimdende uzun çıktı yada ben hayal edememişim. Zıpkının şişiz toplam uzunluğu 112 cm şiş takılı hali 140 cm belki düşünenlere fikir olur.
    Birde kurması baya güç gibi deneme amaçlı kurmak istedim kurdumda ama lastiklerinde yeni olmasından dolayı sanırım çok zorlandım. Zıpkın hakkında söyleceklerim bukadar oldukca kaliteli .
    Yarın birazda denizde deneyeceğim bakalım av amaçlı değilde genel olarak alışma için:)

• Metal palamutlara çok güvenmeyin. Sonuçta insan yapısı. Elinden kaçırıp eline dikiş atılmak zorunda kalan çok insan var. Önerim eldivensiz kullanmamanız.
    Bir de bu tip zıpkınları elbisesiz ve özellikle de göğüs pedi olmayan elbisesiz kurmak bir süre sonra göğüs kafesiniz üzerinde ciddi ezilmelere neden olabilir. Kurmaktan çekindiğiniz için atış yapmaya korkar hale gelebilirsiniz.
    zipkinci.com adresini incelemenizi tavsiye ederim. Aradığınız tüm sorulara cevap bulabileceğiniz bir forumdur.
    Hayırlı olsun, kazasız, belasız bol trofeli dalışlarda kullanmanız dileğiyle...

• iyi dilekleriniz için teşekkürler.
    Elbisede aldım ama şuan acemi işi birşey oldu ve pedi yok sanırım göğüs pedi de satılıyor eğer sorun yaşarsam mutlaka alırım. Zaten birinci çentiğe takabildim ancak :) Eldiven olayınıda hallettim.( parmak ve avuç içi kesilmelerini duyduktan sonra hemen)
    Sizinde tavsiye ettiğiniz gibi zıpkıncı.com a üye oldum uzun süredir takip ediyorum. Sitedeki üyelerin %80 prof zaten baya faydalı bilgi ve öneriler var.

• Bende zıpkın almayı düşünüyorum elimizde basit bir tane var 40tl ye almıştık şimdi daha iyi bir tane almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Apnea powerpoint 75 veya 90'lık zıpkınlar başlangıç için çok iyi zıpkınlardır. Önerim 90'lık almanız, lastikleri kurmakta zorlanırsanız daha ince veya aynı kalınlıkta ama normalinden 2 cm kadar uzun lastiklerle değiştirmeniz yönünde olur. Bu şekilde kurmaya alıştıktan sonra normal lastiklere ve hatta bir müddet sonra daha güçlü lastiklere geçebilirsiniz.
    Sualtında ne zaman neyle karşılacağınız belli olmaz. Her daim her şeye hazır olmak ve bu yönde önlem almakta fayda var.
    Dalış bıçağı, dalış şamandırası, dalış saati, makara... liste uzar gider.
    Dalın sağlıcakla...