o ring gene attı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • o ring 2. defa attı. kendim yerine takmayı deneyeceğim. namluyu sökersem yerine takma konusunda yada sökerken nelere dikkat etmeliyim ? birde namluyu dogru yerine ben oturtabilirmiyim ?

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• namluyu sökmenize gerek yok,bi avantaj sağlamaz,hatsana gönderin bence.namluyu yeine doğru oturttuğunuzdan emin olacağınız ölçü aletleriniz yoksa oturtamazsınız.

• namluyu sökmenize gerek yok,bi avantaj sağlamaz,hatsana gönderin bence.namluyu yeine doğru oturttuğunuzdan emin olacağınız ölçü aletleriniz yoksa oturtamazsınız.

hilal av a yaptırmıştım. fazla sürmedi yine attı. bu işi hatsana bırakırsam tüfek benden çok hatsanda kalır :)

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• yok canım fazla kalmaz hemen gönderirler.ama namluyu sakın sökmeyin.

• sökmeden önce namluya kağıt yapıştırsa, o kağıdın üzerine çok ince-hassas bir işaret koysa ve tabiki karşılığındaki bloğada, olmaz mı?..

• olur ferhat abi ama her namluda yaklaşık 0.005-0.01 civarinda kaçıklık olur,bu kaçık kısım yukarı bakacak şekilde monte edilir.eğer uğraşırsa dediğin gibi çok ince bi işaret koyup yapabilir.

• mustafacım işarete gerek yok. Zaten namlunun üzerinde setuskur vidalarının baskı yaptığı yerde havşa var o havşalar sabit liyor. Namlu orin ginin atmasıda bold kolunu tam kapatmadığınızdan oluyordur

abi kendim denesemmi yapmayı ?

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Deneme getir bana yapalım. Veya Hila_la götür. Önemli olan atması değil neden atdığı.

valla 2 oldu abi, sık sık atıyor

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Deneme getir bana yapalım. Veya Hila_la götür. Önemli olan atması değil neden atdığı.

latif abi , kayır için cumartesi ersin abinin yanına gideceğim. ona götürsem o yapabilir mi ?

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• malesef havşa yuvaları okadar hassas değil.keşke öle olsa,mesela valter dominatörde çok güzel düşünmüşler namluyu pimle tutturmuşlar,yani istesende yanlış takamazsın.ama bt de öle değil sadece vidaların bastığı yerde havşa var.ya baktın olmadı hatsana gönderirsiniz.Latifle namluyu sökmeden bi oringi takmayı deneyin,5 dakkada takar Latif onu.

• malesef havşa yuvaları okadar hassas değil.keşke öle olsa,mesela valter dominatörde çok güzel düşünmüşler namluyu pimle tutturmuşlar,yani istesende yanlış takamazsın.ama bt de öle değil sadece vidaların bastığı yerde havşa var.ya baktın olmadı hatsana gönderirsiniz.Latifle namluyu sökmeden bi oringi takmayı deneyin,5 dakkada takar Latif onu.

takmak da önemlide şimdi asıl önemli olan latif abininde dediği gibi neden attığı. sık sık atıyor o ring. bunu kökten çozmek lazım.

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• iki sebepten atar,takılan oring olması gereken ölçüde değildir,yada kurma kolu tamkapanmıyordur ondan atar.

• iki sebepten atar,takılan oring olması gereken ölçüde değildir,yada kurma kolu tamkapanmıyordur ondan atar.

ilk atmasındanki sebep kurma kolunu kapatmama, o kesin. ama ikincide çok dikkat ettim. birde ilkini taktıktan sonra inceledim bir kösesi dışarıya doğruydu ve yamyuk-yumuk duruyırdu. tahminimce düzgün takılmadı ondan oldu.

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• Namluyu sökmene gerek yok rb kolunu tam çekmediğinden oluyor. Adanada olsam hallederdik latif ustada takar aslında yanlız sana bir tavsiyem zaten makinadan şuphen vardı gönder bence hatsan a bakımını Yapsınlar bir haftaya gönderirler kafan rahat eder

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• ne tüfekmiş bu böyle anlamadım gitti, alırken bir dert, kullanmak isterken ayrı bir dert..

• abi yarın ersin abinin yanına gideceğim, giderken tüfeğide götüreceğim. o takarım dedi. hatsana da eylülün sonuna doğru gönderirim çünkü o ara şehir değiştireceğim

hatsan mod 70
    hatsan bt65 rb-w lw

• ne tüfekmiş bu böyle anlamadım gitti, alırken bir dert, kullanmak isterken ayrı bir dert..

Valla tüfek ve sahibi baya bir macera yaşadılar ancak rb lerde bu sıkıntı var kolu tam çekmek lazım bende yaşadım Allahtan geri takmasını biliyorum da dert etmedim

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j