Hatsan Long Lw yi bozdum :((

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam Arkadaşlar yeni aldığım at44 long lw yi temizlemek için sol tarafında ki LONG LW yazan kapağı söktüm ve geriye içinde ki yayı bi türlü takamadım sonra o stresle yanlışlıkla namluya 2 mermi yükledim ateş ettim onlarda çıkmadı silahın 2. günü daha yarın hatsana göndericem geri ama çok canım sıkıldı :((( ;(

Kör sniper

• Yeni aldığınız tüfekte kapağın altında neden temizliğe ihtiyaç duydunuz acaba?Belirli bir atıştan sonra namlu içi temizliği ve dış aksam temizliği kafidir uzunca bir periyotta genel bakım gerekir..

At44 sökümü ile ilgili bir çok döküman ve video mevcuttur keşke göz atsaydınız..Geçmiş olsun..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• merak abi bu işin sonu yok hepimiz aynı yoldan geçtik.ben şasen herkesin silahını söküp incelemesinden yanayım.helede hatsanları.servisi ülkemde nasılolsa.

• Valla hiç demeyin işte aklımı seveyim abi oldu bi iş işte ya namluyu bozmazlar umarım :(

Kör sniper

• dostum hiç korkma,bişey olmaz.namluyu bozsalar bile değiştiriyorlar.dua et silahın ithal bi marka değil.ozaman üzül derdim.rahat ol.gönder hatsana.

• fatura yı bile kesmediler daha fatura olmazsa sorun olur mu acaba üretim tarihi 07.2014 ama

Kör sniper

• Sorun olmaz satın aldığınız bayi ismini notta belirtirsiniz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• fatura olmalı aman dikkat.benim bildiğim yapmıyorlar faturasızları.bi sor göndermeden yine yanlış biliyo olabilirim

• üretim tarihi 07.2014 ama

1,5 ay önce üretilmiş, 2 günlük bir tüfek, çokta yeniymiş..

ama tebrik ederim yinede, kolay kolay kimse cesaret edemezdi herhalde bu kadar yeni bir tüfeği sökmeye..

• Üretim tarihi henüz yeni bayi ismini belirtirseniz sorun çıkmaz üstelik telefonlada iletişim kurabilirsiniz sağolsunlar pazarlama departmanında ismini hatırlayamadığım beyefendi bu konularla oldukça ilgili bir insan..

• Neyse ki hatsan bu hizmet konusunda iyi Allahtan birde beni arayıp diyorlarmış olum sen ne yaptın bu tüfeğe diye :) silahı takamadım parçalı şekilde :) kutuladım

Kör sniper

• Hangi bayiden aldınız tüfeğinizi?

• Yanlış bişi dikkatimi çekti bi yığın parça var silahıiçinde kapağı açtım yaylar fırladı 2 tane takan nasıl taktı acaba bunu merak ettim onları oraya sabitleyip kapağı kapatmak marifet valla :)

Kör sniper

• Eski ismi ile Erdinç av yeni bayilerinin ismi AVCIM Alper abi var yardımcı olur gitsem ama utanıyorum adamdan valla :)

Kör sniper

• Dostum tüfeği aldığın av bayiine götür faturası kessinler o fatura ilede göndersinler . Birdaha da sökme tam bilmeden. Allahtan Hatsan yoksa iş kötü idi benimde başımdan geçti enson toplayacak hali kalmadı atp1 İ torbayla gönderdim Hatsan a sağolsunlar sıfır yapıp gönderdiler..

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Aradım sabah adam güldü valla sen gönder biz halederiz dediler kargoyu da onlar karşılıyor valla iyi iş adamların ki ben bozim adamlar yapsın Hatsan a teşekkürler...

Kör sniper