Dampa Ayak Ölçüleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Ahmet bey estetik gerçekten önemli ve estetik anlayışı da kişiden kişiye farklılık gösterir,ama PCP ler de olmazsa olmazlar sırasıyla ;

• Kaliteli malzeme,
    • Kaliteli işçilik,
    • Kaliteli mühendislik tasarımı,
    • Hafiflik,
    • Denge,
    • Güç,
    • Kapasite,
    • Ergonomi
  • evet çok güzel AAs410 bu 8 maddeden hangisini yada hangilerini kapsıyor sizce..

• Official Post

evet çok güzel AAs410 bu 8 maddeden hangisini yada hangilerini kapsıyor sizce..

3 ve 7. madde dışında hepsini kapsıyor,3.madde konusunda da yok demiyorum ama bu silahtan çok daha yüksek seviyeki markalar da var,S410 mühendislik olarak HW100 den çok geride,ama genele baktığınızda ise S410 HW100 ü 10 defa katlar (bana göre)

• konu başlığı dampaydı nerden nereye geldik ama iyide oldu sanırım
    samimi ve içten görüşleriniz için çok teşekkür ederim daha da aydınlanmış oldum.

• Official Post

Anket bitti,sanırım siz ve ben oy kullandık,ve Strong ikimizin ortak görüşü çıktı,ismi değiştireyimmi ?

• Anket bitti,sanırım siz ve ben oy kullandık,ve Strong ikimizin ortak görüşü çıktı,ismi değiştireyimmi ?

nasıl yani sadece ikimizmi ankete katıldık yanlış anlamadım herhalde öyleyse çok komik .
    tamam isim strong olarak değişsin lütfen.

• Official Post

Kullanıcı adınız artık "strong" olarak değişti,

• fakat bazı konu başlıklarında hala DİANA geçiyor.

• Official Post

fakat bazı konu başlıklarında hala DİANA geçiyor.

Ahmet bey bu forumun özelliğinden kaynaklı bir durum,bir süre daha üyeler "strong" un DİANA olduğunu bilmeleri için,daha sonra tamamı "strong" olacak.