Dampa Ayak Ölçüleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi günler;
    sizlerden bir ricam olacak bu dampa ayağın tüm parçalarının ölçülerini verebilirmisiniz?
    resim üzerinde açıklayıcı olursa sevinirim.?
    bunu istememin nedeni bir fabrikanın tornacısına yaptıracağım adam iyi tornacıymış. deneyeceğim umarın olur.
    birde bu vereceğiniz ölçüler Webley Royalin Üzerindeki Dürbüne Uyarmı?
    umarım vereceğiniz ölçüler açıklayıcı olur.

• Sayın mcyber,

Dampa ayak alüminyum döküm; eğer sen bunu sactan (bilezik kısmını) kızağı da dolu malzemeden işletmeye kalkarsan hem çok ağır olur hem de bir adet yapılacağından pahalıya çıkar. Mustafa Serdar 65 YTL'den dampa ayak getireceğini söyledi. Onu bekle hem daha ucuz olur hem kullanırken sıkıntı çekmezsin. Bunlar aslında basit imalatlar ama adetli yapılmayınca maliyeti yüksek oluyor. Benim sana nacizane tavsiyem beklemen.

Selamlar

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• teşekkür ederim abi;
    zaten yatagun'u bekliyorum. inşallah dediğiniz gibi 65 YTL olur zaten bütçe kısıtlı 65 civarı verebilirim ancak dampaya.
    birde fabrikadaki tanıdık olduğu için para istemedi. sen ölçülerini getir hallederiz dedi. yatagun açıldığığnda oradan alırım hemde yapacak olanı uğraştırmamış olurum.

• Official Post

Arkadaşlar o yazıyı tekrar kontrol edin 79 YTL olması lazım,çünkü 65 YTL maliyet gibi birşey. :)

Buldum link i : Dampa (Anti şok) Dürbün ayağı

• KDVSiz söylemişim #hims;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Arkadaşlar belki kel alaka olcak ama AAS410 PCP silahlarda dampa mount (sport match )

yada tek parça ayak kullanılmazmı yani AA S410 ların dürbün kızağına uygun değilmi sanki öyle duyum aldım gibide...
    selamlar......

• Official Post

Ahmet bey S410 a tek parça ayak olmaz ve yakışmaz de,tepme yok,kayma yok,2 parça kaliteli ayak alıp takacaksınız.

• Ahmet bey S410 a tek parça ayak olmaz ve yakışmaz de,tepme yok,kayma yok,2 parça kaliteli ayak alıp takacaksınız.

teşekkür ederim yakışmamsını anlıyorum da uymadığından dolayımı olmaz yani sanırım arada şarjor yuvasına denk geliyor doğrumu anladım

• Official Post

Evet ahmet bey,tek parça tahtığınız da şarjör takılamaz,Altda görüldüğü gibi.

airgunturk.com/attachment/2522/

• konu çok net anlaşılmıştır.
    tekrar teşekkürler..

• Official Post

konu çok net anlaşılmıştır.
    tekrar teşekkürler..

Arzu ederseniz Nickname inizi (üye adı) da değiştirebiliriz artık,nede olsa Diana yı sattınız artık,

HattA siz 3 - 5 tane isim seçin biz de anket yapalım ;tacli#

• Ahmet Abi bana bizim siteden attığın mesajı burada da açıklayayım (Mustafa Abi nin mesajını pekiştireyim). Ayrıca bizim siteden sana mesaj atılmıyor sorun var sanırım.

http://www.airgunsnipers.com/forum/index.php?topic=214.0

Fotodaki dürbün kısa bir dürbün bu yüzden dikkat edersen ayaklar arasında mesafe yok. Uzun bir dürbünde bu birbirine bu kadar yakın ayak kullanmak sakıncalı. Ayrıca dampa ayakla kullanırsan, şarşörün takılması için geriye takman gerekecek. Dürbünün gözünle baktığın kısmı daha çok yakınlaşacak. Dampa ayak ve benimki gibi bir dürbün ile kullanırsan dürbünün göz ile baktığın kısmı gözüne daha yakın olacak sende hali ile daha geriden bakmak zorunda kalacaksın. Omzunla kaynak noktan tam gelmeyecek. Ayrıca, dikkat edersen şarşör kısmında stopper var, dolayısı ile o boşta kalıyor. Yani ilk ayağın takılması gereken esas yer. Hatta sportmath ayak alırsan, içinden çıkan iki ayaktan birinin altında çıkıntı var. Dürbün ayağı stopere denk gelirken, sport match ayaklarda da bulunun vida girme yeride var (çift stoper gibi oluyor)

Tüfeğin gelsin zaten herşey daha netleşecek. İlker abi de de dampa ayak vardı. İkiye kesti ve öle kullanıyor...(yani olsa kesmezdi)

İlk fotoda dikkat edersen dürbün ne kadar geride...Her dürbünün gözünle baktığın kısmı (göz ile mercek arası) ideal mesafesi farklıdır. Kimi daha aralıklı kimi daha yakın olur.

• Arzu ederseniz Nickname inizi (üye adı) da değiştirebiliriz artık,nede olsa Diana yı sattınız artık,

HattA siz 3 - 5 tane isim seçin biz de anket yapalım ;tacli#

Mustafa bey duygularımamı tercüman oldunuz bu kadar olur yani. zaten diana ismini hatun ismi diye beğenmiyordum o nick o zaman o anda aklıma gelmişti dediğin gibi zaten dianacıda değilim artık neden olmasın. 1- ad suyadımın kodlaması AYE, 2-AYEARMS 3- 63ERDEN Dahada olabilir aklıma gelenler sizde katkıda bulunabilirseniz sevinirim.

• Official Post

Bence tüm arkadaşlardan öneri alalım,

Ben bir tane önereyim,diğer arkadaşlarda öneride bulunsunlar,

"Speedy" (hızlı - seri anlamlarında)

• tamam olabilir de acaba özel bir nedeni varmı pekde hızlı birisi değilimde sadece tez canlıyım biraz.ankete sunalım bende beğendim speedy

• Official Post

isterseniz S410 da olur Strong da olabilir,

Speedy yi sizin hızınız değil silahın hızından dolayı esinlendim,sizin ne kadar hızlı olduğunuzu bilmiyorum.

• Official Post

Altdaki üye adlarından (nickname) hangisini beğendiniz ? 1

1. S410 (1) 100%
    2. Strong (1) 100%
    3. Speedy (0) 0%
    4. AYE (0) 0%
    5. AYEARMS (0) 0%
    6. 63ERDEN (0) 0%

;avci;

• isterseniz S410 da olur Strong da olabilir,

Speedy yi sizin hızınız değil silahın hızından dolayı esinlendim,sizin ne kadar hızlı olduğunuzu bilmiyorum.

olabilirde s410 özele giriyor diana gibi. bugün s410 lu olurum yarın fx li her defasında nick değiştirmeyelim hem kim demişki s410 güçlü evet ama daha güçlüleride var biliyorsunuz fx gladyotor gibi bu tercih meselesi gerçi benim için güç ön planda ama ....

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen DİANA ().