evanix windy city 5.5mm 8x32

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün izinliyim anca müsait olabildim teneke attım 85 metre jsb 18grain hedef kağıdım olmadığım için teneke tiktim bugün 10 atış yaptım 3atışta dürbün ayarını getirdim ok işarati olan teneke

• Hedefiniz çok güzelmiş, Ayçiçeğinin şekli doğal hedef şekli oluşturmuş..Birde tüfeğinizi üzerine koyduğunuz varil zamanında epey atışa maruz kalınca çilli tavuk gibi olmuş:-)) Atış yaptığınız yer zaten doğanın içi,mükemmel..Iyi ve eğlenceli atışlar dilerim..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Ortam güzel, silah güzel, atışlar güzel, hedef güzel... :) güzel bir gün olmuş belli ki tebrikler, iyi atışlar :)

Böyle yerler varken insanların betonların kapladığı yerlerde yaşamak zorunda olması... Güzel birşey değil kesinlikle de bu durumu niteleyecek kelime bulamadım.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)