Zoraki Hp-01 Ultra ile şişe kırmaca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kapalı bir hava olmasına rağmen bir kaç atış yapabilmek hevesiyle kent dışına çıktım. Aradığım fırsatı bulduğum gibi küçük de olsa bir görsel hazırlamak istedim. Çekim ve video işleme oldukça basit araç ve yazılımlarla yapılmıştır. Beğeneceğinizi umuyorum.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu da aynı silah ile yaptığım grupman. Atışlar takriben 20 m'den, diz çökerek, desteksiz yapılmıştır. Atışlar 2 pompalama ile gerçekleştirilmiştir.

• İnsana zorla bir zoraki aldıracaksınız :)

• arkadaslar öncelikle merhaba zoraki hp01 light mi yoksa hp01 ultra mı karar veremedim ama ultranın tipini pek beğenmedim yardımcı olurmusunuz bi de kalibresini söylerseniz sevinirim teşekkürler...

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Atış talimi için, özellikle evde atacaksanız 4.5 alın. Dışarıda sağa sola atarım derseniz 5.5 tahribatı daha yüksek.

Ultra modelde namlu çıkış hızı biraz daha yüksek. Bir de 5.5 light modele moderatör uygulanamıyor, 4.5'ta adaptörle kullanılabiliyor.

• 2 hafta önce izmir işgörenden 5.5 ultra modelini 2 kutu gamo hunter hediyesiyle beraber 350 tl'ye aldım.Forumdan beyourself arkadaşımızdan da kullanmadığı moderatör ve aparatını aldım.Kapalı alanda bile olsak fazla gürültü çıkarmadan stres atmaya çok müsait bir silah.
    5.5 seçmemde özel bir sebep yok.Mod 125 sniper vortex tüfeğimle aynı olsun istedim.İkisinde de aynı pelletleri kullanabiliyorum.
    Ama aradaki güç farkı çok fazlaymış. 20-25 metreden 3 mm saçtan yaptığımız 4 köşeden çerçeveli hedefe tüfekle attığımda pelletten geriye toz kurşun parçaları kalıyor.Ultra ila atınca sedece pellet yamuluyor.Ama ultra'da geri tepme sıfır.Atışlar kısa mesafede ultra ile çok daha zevkli.İyi bir sabitleme ve dürbün ayarıyla yerde yürüyen sinek bile vurulabilir.

• 2 hafta önce izmir işgörenden 5.5 ultra modelini 2 kutu gamo hunter hediyesiyle beraber 350 tl'ye aldım.Forumdan beyourself arkadaşımızdan da kullanmadığı moderatör ve aparatını aldım.Kapalı alanda bile olsak fazla gürültü çıkarmadan stres atmaya çok müsait bir silah.
    5.5 seçmemde özel bir sebep yok.Mod 125 sniper vortex tüfeğimle aynı olsun istedim.İkisinde de aynı pelletleri kullanabiliyorum.
    Ama aradaki güç farkı çok fazlaymış. 20-25 metreden 3 mm saçtan yaptığımız 4 köşeden çerçeveli hedefe tüfekle attığımda pelletten geriye toz kurşun parçaları kalıyor.Ultra ila atınca sedece pellet yamuluyor.Ama ultra'da geri tepme sıfır.Atışlar kısa mesafede ultra ile çok daha zevkli.İyi bir sabitleme ve dürbün ayarıyla yerde yürüyen sinek bile vurulabilir.

evet bende light modelini kullaniyorum. geri tepme olmadigindsn stid hassasiyeti oldukca yuksek.

• Tek keyif almadığım havalı tabanca diyebilirim.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.