357 magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • beretta f92 usa ordusunun resmi silahıydı ama sürekli parça kırdığı için h&k nın yeni bir modeliyle değiştirdiler. sorunlu bi silah gümüşay ise kime sorsam problem çıkarır diyor demekki başka bi silah alacağız bu arada evrakların hepsi tamam parayı denkleştirip iyi bi şey almak için bekliyorum. çok zor bir bürokrasisi yok. sağlıklı her kez alabilir ve parası olan. :)g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• Bulundurma ruhsatıyla alacaksın herhalde. Artık poligon için vs. yol izni vermediklerini duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bütçenden bahsedersen bir silah önerebilirim sana. Mesela ben olsam tipi kayık olmasına rağmen H&K P7M13 alırdım çok üstün bir silah, şu anda kullandığım H&K USP den de çok memnunum. Yerli silahları taşıma için tavsiye edemeyeceğim , kaplama işçilikleri dayanıklı değil. Bulundurma için sarsılmaz'ın silahları güzel cz75 klonu silahlar. Ama bir de S&W 945 Performance Center Edition var ki değme ;) özel üretim bir silah ama MKE 'nin fiyat politikası sağolsun diyorum ...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

P7M13 e takmış vaziyetteyim bu aralar :)

Smith&Wesson 945 PC

[Resim Engellendi: http://www.silahsitesi.com/uploaddir/201151364298.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• sarsılmazın cm 9 unu düşünüyorum yada k2 , bilmiyorum alacağım gün de karar verebilirim.

hamdım piştim yandım oldum.