25 mt. dürbün sıfırlama hedef kağıdı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbün sıfırlamada bu tarz hedefleri seviyorum. Dürbünün artıkılını siyah karelerin arasındaki beyaz bölgede ortalamak oldukça kolay oluyor. Hedefi AutoCAD'de baştan çizerek 25 metre ve MOA'lı dürbünlere uygun hale getirdim. Karelejdaki her bir çizgi 25 metre mesafede 1 MOA'ya karşılık gelmekte. Dikkat edilmesi gereken her karenin bir klik değil 1 MOA olduğudur. Yani dürbününüz 1 MOA= 4 klik ise, her karelaj için 4 klik ayar gerekmekte.
    Not: Sıfırlamayı 50 metrede yapacaksanız her karelaj 1/2 MOA olacaktır.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Sıfırlama işini kolaylaştıracak bir uygulama olmuş. Elinize sağlık...

• AA S510 Xtra FAC .22
    • Hatsan at44 wx-10 .22
    • Benjamin Marauder Pistol (p-rod) .22
    • Stoeger X20 Suppressor .22
    • Zoraki HP-01 Ultra .22 & .177
    • Walther (siyah) CP99 .177
  • çok güzel olmuş elinize sağlık

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Sıfırlama hedef kağıtlarını biraz çeşitlendirdim. Umarım işinize yarar. Resim dosyaları yerine alttaki pdf dosyalarını A4'e print ederseniz ölçek bire bir aynı olur.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!