Sıfırlama dorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba değerli hobidaşlar bir süredir atışlarımı dürbün kullanmadan yapıyordum uyumsuz dürbün rayından dolayı . Bir hafta önce dürbün rayını dönüştürdüm ve dürbünü monte ettim .fakat dürbünü sıfırlarken atı kılı ayar tamburasını döndürürken tam ayarı bulamadan tambura gevsiyor çevirdik çe ne yapabilirim ayakları yükseltmem mi gerekiyor

MUSTAFA

BERETTA S.687 12 CAL. S.POZE 68 NAMLU
    BERETTA S56 12 CAL. S.POZE 76 NAMLU
    KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Arkadaşlar yardımmm

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• çin malı ve ucuz bir dürbün ise benzer hallerin vuku bulması muhtemeldir.

Dürbününüz nasıl bir dürbün, markası ve sair özellikleri nedir

• Normal şartlarda turreti çevirdikçe turretin sertleşmesi ve en son raddede daha da dönememesi lazım. Çok zorladıysanız Allah muhafaza zarar vermiş olabilirsiniz. En sona kadar çevirdiğiniz halde mesela hala yukarı atıyorsa ön ayaklara şimleme, alta atıyorsa arka ayaklara şimleme yapacaksınız. Şimleme nedir derseniz, bir karton,lastik filan sıkıştırıp sadece bir tarafı yükseltme/besleme işidir.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• evet dürbün çin malı bir dürbün optima fakat geçici olarak tüfeğin zarar verme riski ne kadar dememek için aldım geçici olarak takıp deneyeceğim

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Normal şartlarda turreti çevirdikçe turretin sertleşmesi ve en son raddede daha da dönememesi lazım. Çok zorladıysanız Allah muhafaza zarar vermiş olabilirsiniz. En sona kadar çevirdiğiniz halde mesela hala yukarı atıyorsa ön ayaklara şimleme, alta atıyorsa arka ayaklara şimleme yapacaksınız. Şimleme nedir derseniz, bir karton,lastik filan sıkıştırıp sadece bir tarafı yükseltme/besleme işidir.

strafor bey sanırım bu aradığım haklısınız deneyeceğim

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• dürbün kaliteli değil optima 4*20 bu dürbünü tüfeğin dürbün üzerindeki riski ne kadar bozulma ne kadar görmek için aldım bir dürbünüm daha var optima 3*9 44e bu dürbünü eğer dampa ayak sorunu çözüyorsa kullanacağım

MUSTAFA

KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5