Hatsan Striker 1000x Dizelleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar sipariş verdiğim Hatsan Striker 1000x geldi, ben de aranıza katıldım. Birkaç sorum var.

1)Sanırım yeni olduğundan çok büyük bir gürültüyle patlıyor(evet patlıyor :)
    Zararlı olduğu için de dizelleme yapsın istemiyorum, nasıl düzeltebilirim, elimde bakım seti de yok.

2) Yanında JSB Exact Jumbo aldım, fakat etekleri hep bozuk. Yani 3 pelletten 1inin eteği yamulmuş fln. Bu normal mi?

Teşekkürler.

• Yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız atışlar dilerim! :)

Dizelleme çok sürmemesi lazım kaç atıştır devam ediyor?
    Jsb yamuk olmamalı benim aldığım kutudan çok az bozuk çıkmıştı (500de 5-10 ya vardır ya yoktur) Çok kullanmadıysanız değiştirmenizi öneririm.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız atışlar dilerim! :)

Dizelleme çok sürmemesi lazım kaç atıştır devam ediyor?
    Jsb yamuk olmamalı benim aldığım kutudan çok az bozuk çıkmıştı (500de 5-10 ya vardır ya yoktur) Çok kullanmadıysanız değiştirmenizi öneririm.

Teşekkürler :)
    10-15 atış kadar yaptım hala devam ediyor. Valla Jsb'ler çok yamuk :) öyle böyle değil. Sanırım kargo kaynaklı, çok yumuşak olduklarından hep yamulmuşlar. Geri göndermekle uğraşmak istemediğim için gamo pelletin başıyla(daha sert bir pelet) diğerinin eteğini düzeltebildiğim kadar düzeltiyorum.
    Bunu da buraya not düşelim, kargo ile gelen jsb pellet yamulabiliyor, mümkünse bayiden almak lazım. Yurtdışı forumlarında da bundan bahsetmişler.

• Biraz daha at bakalım ilk atışlar bunlar daha bir süre sonra dizelleme olmaz yağ bitince :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• misina ipine bez parcaciklari baglayip namlunun bi ucundan sokup diger taraftan cikarin.namlu temizligi icin bu kafidir.

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)