moderator bu sekilde takilirmi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Orjinalin ucuna ufak bi rakor yaptirdim ve resimdeki gibi taktim ses inanilmaz azaldi ancak isabet sorunu yasiyorum.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

• İsabet sorunu yaşadığınıza emin iseniz, en mantıklı açıklaması, namlu önü ağırlaştığı için namlunun salınım yapmasıdır.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Wx modeli nedir anlamadim silah at44 long lw.
    İsabet sorunu ise sacmalar grupmanda sagda toplaniyor ama zaman zaman alakasiz yerlere gidiyor yaklasik 5 cm sapma var. Acikcasi durbun ayarini da tam yapamamis olabilirim
    Istanbuldaki arkadaşlardan yardim istiyorum
    Hafta sonu bulusmalarinda yardim icin arkadaslara ihtiyacim var

İsabet sorunu ise sacmalar grupmanda sagda toplaniyor ama zaman zaman alakasiz yerlere gidiyor yaklasik 5 cm sapma var. Acikcasi durbun ayarini da tam yapamamis olabilirim

Moderatörü söktüğünüzde aynı yeri vurmuyorsa dürbün ayarıyla ilgili bir durum değildir

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    işe yarar basit bir sisteme benziyor ateşli modlarıda buna benzer dizaynlara sahipler.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• İşte buda glock 19 un susturucusu.
    Sanayide işini bilen ve yaptığı işin hakkını alan bir cnc ustası 50 ila 100 lira arası bir paraya,yukarıdaki tarz (

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    ) bir moderatörü çok rahat yapabilir.
    Aslında bende wrangler moderatör alırken yukarıdaki dizayna sahip olduğunu düşünmüştüm,ancak içinden bir saç tokası çıkınca biraz hayal kırıklığı yaşadım.

yada biraz daha masraftan kaçınmam ve becerebilecek usta bulurum derseniz
    bu tarz bir moderatör de yaptırılabilir.

-Air Arms S510 Xtra Fac.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen DarkDagger ().

• Moderatörün çalışma prensibi

Ve çeşitli Mod. örnekleri

Eğer elinizde 3D yazıcınız varsa hiç metal ile uğraşmadan havalı silahlar için piyasadaki satılanlardan çok daha kaliteli ve çok daha ucuza kendi moderatörünüzü kendiniz üretebilirsiniz...

-Air Arms S510 Xtra Fac.

Namlu ucunda moderatörü taktığınız 10-12 santimlik küçük parça WX modellerde var. Namluya takılan moderatörün ağırlığı bazı silahlarda(mesela free float namlulu) vuruş noktasını biraz aşağı çekebiliyor ama isabeti genelde bozmaz.

İşte buda glock 19 un susturucusu.
    Sanayide işini bilen ve yaptığı işin hakkını alan bir cnc ustası 50 ila 100 lira arası bir paraya,yukarıdaki tarz bir moderatörü çok rahat yapabilir.
    Aslında bende wrangler moderatör alırken yukarıdaki dizayna sahip olduğunu düşünmüştüm,ancak içinden bir saç tokası çıkınca biraz hayal kırıklığı yaşadım.
    yada biraz daha masraftan kaçınmam ve becerebilecek usta bulurum derseniz bu tarz bir moderatör de yaptırılabilir.

Paylaşım için teşekkürler Murat daha önceden paylaşılmıştı bunlar ama konuyu açan hobidaşın problemiyle alakasız oldu.

Bir noktada daha hata yapıyorsun. İşini bilen bir CNC ustası 50-100 lira kazanmak için benim gibi onlarca detay soru mesajına cevap yazmaya saatlerini harcamaz. Amerikayı baştan keşfetmeye devam edersen daha çok hayal kırıklığına uğrarsın. Beğenmediğin yapı birçok kaliteli dünya markası moderatörde kullanılıyor. Bu işi geliştirmek istiyorsan iyi ustalar tanırım, elinde çizimin tasarımın varsa yönlendireyim bir görüş, saatlerini günlerini hayal uğruna harcamazsan yardımcı olurlar. Ha bunlardan başka bir derdim var diyorsan numaram vardır sende, ara konuşalım.

• "Moderatörün içinden saç tokası çıktı" emeğe biraz haksızlık olmuş gibi geldi. Keşke eleştirilerimiz yapıcı olsa...

• elinizdeki moderatörün çıkış deliğinin çapını 1 mm daha büyüterek deneyebilme imkanınız varmı?..

• Orjinalin ucuna ufak bi rakor yaptirdim ve resimdeki gibi taktim ses inanilmaz azaldi ancak isabet sorunu yasiyorum.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

Bende bir takım bilgiler paylaştım ve tavsiyelerde bulundum Yasin bey,ayrıca daha önce yukarıdaki videolara hiç denk gelmemiştim sitede.
    Tüm bunların dışında ben gerçekten sizin alüminyumdan mod üretiyorum demeniz üzerine,yukardaki gibi odacıklı,parçalar halinde üretim yaptığınızı düşündüm,eleştirmek için söylemedim beklentim o olup da başka tür bir sistemle karşılaşınca biraz hayalkırıklığı yaşadığımı belirttim sadece işlevsellik olarak şu an halen sizin modunuz silahımda takılıdır bir desibel ölçer bulabilirsem ne kadar ses kestiğinide test edeceğim.Aslında tüfek burada (Trabzon) da olsa şu an üniversite makina mühandisliği bölümünde okuyan bir arkadaşımda desibel ölçer var onunla ölçerdim ama malesef yok.

İşini bilen bir CNC ustası 50-100 lira kazanmak için benim gibi onlarca detay soru mesajına cevap yazmaya saatlerini harcamaz.

Detay soru kısmına gelincede sorduğum bir dizi soruya cevap verdiğiniz için size o zaman teşekkür ettim gene ediyorum ancak zaten bu sitede bulunma amacımızda biraz bu değil mi ? Yoksa sadece satış yapmak için mi buradayız ?

-Air Arms S510 Xtra Fac.

• bu moderatörlerin hiçbirini sanayide işini bilen ve hakkını alan CNC ustası yapmaz.bu tür işlerin hakkı pu paralar eğil.helede o glock 19 unkini hayatta yapmazlar.içindeki odacıkların tanesini 50 liraya belki yaparlar.olaya metal malzeme yada plastik palzeme olarak bakarsak,sıfır bi otomobili kiloyla satarlardı metal parasına.onuda geçtim bunların hiçbiri basit işler değil.Yasinin herzaman işaret bettiği bi söz var 'doğru yöntemlerle yapmak'.bu cümlenin içini anlatmak saatler sürer aslında.wrangler moderatörün içinde bgördüğünüz şeyi saç tokası olarak değerlendirmeyin.işlevine bakın derim.söylediklerimde asla iğneleme yok buarada yanlış anlaşılmasın.bakış açınıza dikkat çekmek istedim sadece.

• bu moderatörlerin hiçbirini sanayide işini bilen ve hakkını alan CNC ustası yapmaz.bu tür işlerin hakkı pu paralar eğil.helede o glock 19 unkini hayatta yapmazlar.içindeki odacıkların tanesini 50 liraya belki yaparlar.olaya metal malzeme yada plastik palzeme olarak bakarsak,sıfır bi otomobili kiloyla satarlardı metal parasına.onuda geçtim bunların hiçbiri basit işler değil.Yasinin herzaman işaret bettiği bi söz var 'doğru yöntemlerle yapmak'.bu cümlenin içini anlatmak saatler sürer aslında.wrangler moderatörün içinde bgördüğünüz şeyi saç tokası olarak değerlendirmeyin.işlevine bakın derim.söylediklerimde asla iğneleme yok buarada yanlış anlaşılmasın.bakış açınıza dikkat çekmek istedim sadece.

Bende zaten glock 19 un modundan bahsetmedim yukarıda en üstte paylaştığım videoyu çeken adamında ''simple'' diye nitelendirdiği moddan bahsettim.Ayrıca o tür bir moderatör yapmak içinde illa cnc ye gerek yok basit bir torna makinasında da (videolarda görüldüğü gibi) usta bir elin,rahatlıkla yapabileceği bir iş.Ayrıca belirtmek isterim ki sanayi de otmotiv sektöründe birkaç yıl çalıştım ve birçok torna,cnc ustası tanıdığım var.

-Air Arms S510 Xtra Fac.

• usta çok ama bunlarla gerektiği şekilde uğraşabilecek olanı azdır.ve yine söylüyorum.bu videolardaki moderatörleri kimse 50 100 liraya yapmaz.hele tornacı hiç uğraşmaz.

• Evet bu konuda size hak veriyorum,iyi bir usta zaten işi başından aşkın,parasını yeterince kazanan,tok bir adamdır biraz samimiyetiniz olmadan 100 lira için makinenin başında zamanını harcamak istemeye bilir.

-Air Arms S510 Xtra Fac.

• aynen.bide bu tür işleri yapacak ustanın istekli ve itinalı olması lazım.hani' bunuda yaptım' diyebilmek için gayretli olması lazım.yoksa o 100 lirada çöpe gider.

• Konu nerelere gelmis şaşırdım.
    Bencede o emegin karşılığı 50 100 degil is emege kalirsa ben şahsen 300 e bile yapmam. 50 100 verip yaptirdigin seyin karşılığı da o olur.
    Bence bunlari yapanlar genelde hobi amacli bu islerle ugrasan adamlardir diye düşünüyorum

• Dün akşam sizin için evde duran moderatörlerden birini açtım. Bu açtığım dünyaca bilinen Hatsan marka moderatör. Moderatörlerin hepsi farklı tekniklerle üretiliyor. Bu moderatörle wrangler'ın moderatörü kıyasladığımızda wrangler marka moderatör sesi %50 daha fazla kesiyor. Yasin'in moderatörünün içi isterse boş olsun ben işlevine bakarım gerisi beni ilgilendirmiyor.

• Konu nerelere gelmis şaşırdım.
    Bencede o emegin karşılığı 50 100 degil is emege kalirsa ben şahsen 300 e bile yapmam. 50 100 verip yaptirdigin seyin karşılığı da o olur.
    Bence bunlari yapanlar genelde hobi amacli bu islerle ugrasan adamlardir diye düşünüyorum

Yani insanlar elbette emeğine istediği gibi fiyat biçmekte özgürdür.birisi yapar hiç işçilik almaz birsi yapar ''vay be sanat eseri yaptım'' der paha biçemez benim verdiğim fiyat maliyete yakın çok az bir işcilik alınarak çıkacak fiyattır bunun tartışmasını yapmakta anlamsızdır.Sert Alüminyum, 3 20 TL kilosu

-Air Arms S510 Xtra Fac.