pcp deki sıkışmış hava ile ilgili bir soru

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tesekkurler. bahsettiğiniz gres yağını 1 ay kadar önce yatagun dan almıştım. pcp tufeğim yok ama bunu diana marka tufeğimde pelletin girdiği yerdeki contaya suruyorum. her atış gununun sonunda. umarım yanlış bir uygulama yapmadım.

tufek namlusuna kaliteli yağlama özelliğine sahip bir yağ ile uygulama sanırım yapabiliriz. zaten siteden pallet keçelerden de almıştım. pellet olanlardan. bunları uygulamada bir keçe namluya yerleştirip o kecenin içine yağ emdirip arkasından kuru bir keçe daha atsak yanlış olur mu. ?

tesekkurler. saygılar...

• Official Post

Yanlış olmaz ama yaylı ve gasram silahlarda boş etkisi yapmaması için, önce normal pelleti namluya yerleştirin sonra arkasına keçe pelleti itin yada tam tersi önce keçe pellet sonra gerçek pellet,