Uzun Namlulu Hatsan Mod25 Süpertact

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Zoraki kuvvetsizmi dediniz? 3 kurma zoraki supertact ile aynı güçte diyorum,isterseniz 4. kezde kurabilirsiniz.Bende ikiside mevcut.
    Aynı mesafe,aynı pellet,Zoraki desteksiz 10 atış ile supertact destekli 10 atışı yan yana koyun.Zoraki daha iyi sonuç verir.Vaktim olursa video hazırlayıp eklerim.Zayıf dediğiniz silahı yakından tanımanızı öneririm.Çok sarsması silahın güçlü olduğunu göstermez.

• Mod25 aşırı şekilde güç üretiyor bence. Pet şişe olayına gelince pet şişe esnek oldugu zaman delemiyor. Bir taraftan giriyor diger taraftan çıkarken biraz güç kaybı biraz da esneklik oldugu için çıkamıyor. Ben bir çok şeyde denedim delip geçiyor. 3 cm lik sunta saç plaka fln delip geçiyor 20 metreden. Taş yada sert bir yere atış yapınca peletler parçalanıyor.