Webley Patriot Orjinal Yay ve Keçe Temini

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar az önce güngör avı aradım ve patriot'um için yedek yay ve keçe olup olmadığını sordum...Fabrikaya sipariş çekeriz 1 hafta içinde elimize ulaşır dediler.Bende orjinal olup olmadığını yani patriot yerine hatsan'nın yay ve keçesi olmasın ama dedim...Tamam dediler ?( Bu hafta içerisinde tekrar arayacağımı söyledim ve kapattım.
    Şimdi sorularımı sorayım;
    2-)Arkadaşlar orjinal parçaları göndermeleri hususunda güngör ava güvenebilirmiyim?
    2-)Güngör avdan veya başka firmalardan yay ve keçe aldınızmı?
    2-)Eğer aldı iseniz keçe orjinal (poliüretan) malzemedenmi idi?(yanlış yazmış olabilirim:))
    3-)Orjinal yay'ın ölçüleri nedir?

Saygılarımla Emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Arkadaşlar forumdaki çalışmalar yüzünden benim konu gözden kaçtı galiba ^^

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• ben siparişi geçtim 1 aydan fazla oldu ne arayan var ne soran Allah kolaylık versin :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Güngör av'a mı çektin yoksa hatsanamı???Valla bu aralar aldık aldık yoksa bulamayız gibime eliyor.Bulsak bile orjinal olmaz kanaatindeyim.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• patrıot keçesi 30 mm çaplı diğerlerinden büyük. hepsinden var patrıot yok..... ben dahil bir sürü arkadaş aynı dertten muzdarip.gelin toplanıp veli beyden rica eelim. o- ring ve keçeden ikişer üçer alalım. bu silahı kullanıyorsak ve performans istiyorsak her 1000 pellette aynı sorunu yaşamayalım.

marmarateam.png

• hatsana öyle ayar oldum ki yabancı forumlarada üye olucam hatsan alınmaz gibilerden yazacam,bunlar daha tüketicinin gücünden haberdar değiller,birde şikayetvar.com da yazmak geliyor aklıma yedek parça nasıl olmaz ya bence bu mesele takip edilse işi bilen biri tarafından başlarına iş alırlar

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Güngör av haram paraya yemem demiyor arkadaşlar. Bana yanlış parça gönderdiler. Defalarca arayıp sormama rağmen doğru parça gelmedi. Arayıp soran da yok.Yay ve keçeyi hatsan dan telefonla rica ettim gönderdiler.