Hatsan Striker 1000s'im geldi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hobiye nispeten yeni başlamış bir hobidaşımız olarak aldığınız yeni tüfekle ilgili heyecanı ve duygularınızı son derece samimi biçimde anlatmışsınız. Büyük keyif alarak okudum. Paylaşımınız için sonsuz teşekkürler.

Ama yazdığınız bu güzel paylaşım içinde en çok hoşuma giden cümle "Sonrasında dağılan şişeleri toplayıp eve döndüm" kısmı oldu.

hobiye yeni başlamış veya başlayacak olanlara örnek olması gereken çok duyarlı ve anlamlı bir cümle bu.

tebrikler.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• sizinde bu güzel yorumunuz hoşuma gitti teşekkür ederim :) bu hobi bambaşka bir keyif ilk atışımı unutmadım hala:))
    doğayı seviyorum:) böyle şeylere dikkat ederim hayvanlar otluyor insanlar dolaşabilir:) örnek olmuştur İnşallah. Daha pratiğini buldum şişeleri koli bantıyla sarıyorum böylede patlıyor delik açılıyor ama dağılmıyor:))

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32