Pellet karmaşası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pellerim geldi gelmesine de ip ile çektiğm hafta sonu rüzgar beraber geldi ;(
    patriot ile 150 metre denemem hava böyle giderse yatacak gibi,genede bir kaç deneme atışı yaparım,
    gamo hunter çakma çıktı ;(
    ts18 görünüşünü bakılırsa fena deyil çapak olayı öncekilerine göre daha az,namluya iyi oturacağını düşünüyorum,
    diana sport hiç denemedim,match pellet miş,ben kubbe başlıklı zannetmiş idim,hig power yok idi,
    crosman ının 2 çeşit i aldım bakalım yarın ne sonuçlar verecek,crosmanlar çakma deyil :)
    ambalıjı orjin

[Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/081011/temp/sygthlmf.jpg]

• Hadi hayırlı olsun hocam. Denemeleri bekliyoruz ;)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• sağol kardeş,denemelerim içersinde vursan stoeger x20 de olacak,yarın bir aksi durum olmadı sürece atış talimi için yine zeytinliğe gideceğim ;tacli#

• Ya geçenlerde de bende ilginç bir pellet çıktı kutudan.
    HEr zaman alıp kullandığım ve kesinlikle üstüne pellet tanımadığım benjamin domed in bir kutusunda uçları delik ama ''hallow point'' olmayan bir kutu pelelt çıktı.
    BEn daha önce görmedim byle bişey.Hollaw pointlerin hem delik çapları daha geniş hem daha derin,bu ise sadece 1 mm vs çapında ve konik şekilde.Önce üretim hatası mı acaba?dedim ama baktimki itina ve temiz işçilkle açılmış.Yusuf (YAKUZA)arkadaşıma sordum o da daha öncede görüp kullandığını söyledi.
    Bunu gören bilan varmı?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• yukarıda eklediğim resimde bahseddiğiniz pelletin crosman markası var,ilk defa kullandım bu gün, ve çok güzel sonuçlar elde ettim,tavsiye ederim,kırmızı büyük ambalajlı olan paket yukarıda tek kutu deneme amaçlı almış idim,

• Ya geçenlerde de bende ilginç bir pellet çıktı kutudan.
    HEr zaman alıp kullandığım ve kesinlikle üstüne pellet tanımadığım benjamin domed in bir kutusunda uçları delik ama ''hallow point'' olmayan bir kutu pelelt çıktı.
    BEn daha önce görmedim byle bişey.Hollaw pointlerin hem delik çapları daha geniş hem daha derin,bu ise sadece 1 mm vs çapında ve konik şekilde.Önce üretim hatası mı acaba?dedim ama baktimki itina ve temiz işçilkle açılmış.Yusuf (YAKUZA)arkadaşıma sordum o da daha öncede görüp kullandığını söyledi.
    Bunu gören bilan varmı?

Togay arkadaşımın dediği gibi ben daha önce kullandım fakat Hollaw point kadar derin değil içindeki oyuklar.Aldığım 5 kutu Benjamin'in 2 si böyle çıkmıştı ozaman 350 magnumda kullanmıştım çok güzel sonuçlar vermişti ama birdaha denk gelmedi.

• Evet Gamo'lar da çakma, özellikle ProHunter modeli zaten gamo'nun sitesinde bile yok ;rofl.;

+1 hemde ne çakma 7 metreden 10cm grup mu olur 8| ayrıca bazıları atım yatağına girmiyor bazıları bol geliyor bir pelet ancak bu kadar kötü olabilir . ince memet bile daha iyi grup çıkardı ;avci;
    ben en iyi sonuçları crosman'de alıyorum .bilginize .