Mod 125 sniper vortex yardım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 5 gün önce vortex mod 125 sniper aldım, iki elle beraber kuruyorum, acaba bende mi problem var, 100 kg adamım kolay kuramıyorum, şuan kollarım ağrıdan kopuyor resmen ve üstelik sporda yapan birisiyim ama anlamadım problem bendemi silahtamı, sizin de böyle kurulumda çok zorlandığınız oluyormu, yoksa attıkca kurulumu kolaylaşacakmı?kolay kurmak için bir yöntemi falan varmı ? kurarken emniyetini açmak veya tetiğe basmak gibi v.s.

• Dipçiği bacağına daya.namluya hafifçe vur,moderator kısmı (uç kısmı) kavrayıp çekiyorsun. Kilonun kol kuvvetine bir etkisi olmaz düşüncesindeyim.
    Kuvvet gerektirdiği mutlak ama tek elle kurarken hızlıca 35 40 atıştan sonra araları açıyorum.
    İlk tavsiyem 10 liralık bile olsa tüfeğinin bütün bağlantı noktalarını güzelce silah yağı ile yağla, fark edecektir.iyi geceler.