Yatagun hangi modelini almaliyim dürbün optima 3-12x44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar yatagunun hangi modelini almaliyim.ve yatagun regular mount 30 ile powerful mount 30 arasindaki fark nedir?hangisi daha iyidir.

• Dostum Yatagun Dampa zaten tek bir modeldir. O söylediklerin normal ayak. Dampa'nın onlardan farkı parçalı tasarımı ve içindeki darbe emici oringler. O ayaklarla hele ki Mod 125 gibi aşırı güçlü bir silahla dürbünü dağıtman işten bile değill.

Ayrıca dürbün tüp çapı 30 mm olduğu için Yatagun Dampa kullanamazsın. Yatagun dampa 24.5 mm boğaza uygun. Sana uygun tek dampa SportsMatch DM70 'dir. Onun da fiyatı tahminimce dürbünün fiyatını geçecektir. Sana tavsiyem dürbünü sat, 24.5mm boğazlı fazla ağır olmayan, ön merceği maksimum 40mm olan bir dürbün alıp, yatagun dampa ile tüfeğine takmandır.

Anladığım kadarıyla hobide yenisin, Mod 125 'le başlaman da ayrıca yanlış olmuş ama bu başka bir tartışma konusu tabi. Kolay gelsin.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Aksu avda 4-5 cesit yatagun dampa vardi ama bu mount 30 demek tup capi 30 mm demek degil mi?
    durbunum mod125in yaninda verilen 3-12x44AOE OPTIMAya gore yatagun dampa yok yani?
    peki hangi durbunu alayim sizce saglam ve kaliteli olsun?

• 3*12-44 boğaz çapı 1''

Bu boğaz çapındaki dürbünlere uyacak; yatagun veya sportmach dm60 dan başka dampa yok ..
    normalde de başka marka dampa yok zaten..

• Anladim durbunu degistirmem sart o zmn peki hangi durbunu almaliyim yurtdisindan getirme imkanim da var?

• sizin dürbün 30 mm ise sportmach dm70 alabilirsiniz..
    aksuda olması lazım.

• Anladim durbunu degistirmem sart o zmn peki hangi durbunu almaliyim yurtdisindan getirme imkanim da var?

sizdeki dürbünün markası neydi 30mm boğaz çaplı dediğiniz dürbün? birde m125 vortex in yanında 3-9x44 optima veriyorlar siz 3-12x44 aoe optimalıyı nereden ve kaç liraya aldınız?

8)

• Kardeş senin dürbünün (Optima 3-12x44) tüp çapı 30mm değil, yatagun dampa olur. Çok garip bi tıp öğrencisisin...

• Kardeş senin dürbünün (Optima 3-12x44) tüp çapı 30mm değil, yatagun dampa olur. Çok garip bi tıp öğrencisisin...

YA bn kutuda almadım silahı dürbünün kullanım klavuzu yoktu.30 mm diye biliyordum şimdi baktım hatsanın sitesinden 1inç miş tüp çapı :D kusura bakmayın beyler :)) acemiyiz yeni başladık bu hobiye

• YA bn kutuda almadım silahı dürbünün kullanım klavuzu yoktu.30 mm diye biliyordum şimdi baktım hatsanın sitesinden 1inç miş tüp çapı :D kusura bakmayın beyler :)) acemiyiz yeni başladık bu hobiye

bence o dürbün 3-9x44 optima onada bi bak...extradan almadıysan 3-12x44 ü.... :D

8)

• bence o dürbün 3-9x44 optima onada bi bak...extradan almadıysan 3-12x44 ü.... :D

yok hacım ondan eminim gözlerimle gördüm 3-12x44 yazıyor :)bana farklı bi dürbün verdi satıcı.dediğim gibi kutusuyla almadım

• satıcı aslında aynı markanın daha ust modelını vermıs ama evet tup capı zaten 25.4 yanı yapacagın tek sey yatagun dampa alıp monte etmek uyar zaten senın durbune :)

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5