atıl malzemelerden atış gözlüğü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • göz gez arpacıkla daha iyi nasıl atılır,görülür derken optik düzenleyici adında bir aparat karşımıza çıkmıştı. eski bir fotoğraf makinesi parçalamadan önce masa başında atış gözlüğü yaptım.daha iyisini yapana kadar idare eder. aldığım atış gözlüğünün ambalajını dün atmak üzereydim kıyamamıştım.bu günde hiç aklımda yokken bu işe yaradı.gözlüğe benzer plastik kısmı kestim,kartondan kulaklıklarını yaptım.elimdeki koyu renk düğmelerden en küçük delikli olanını seçtim.bir başka küçük düğme ile hem diğer deliklerin üzerini kapattım hemde açık kalan deliği biraz daha küçülttüm.gözlük formundaki plastik ambalaja bantladım.

eski bir gözlük çerçevesinden daha iyi sonuç alınır elbet.benim evde değilde bu aralar işte vaktim olduğundan imkanlar bu kadar.eski fotoğraf makinemi bulurda objektif arkasında ki açılır kapanır zımbırtıdan yarar sağlayabilirsem onu eski bir çerçeveye takmayı düşünüyorum.

3 atışlık grupmanı da paylaşmak istedim.daha iyi bir ürün çıkarırsam 10 mt atışlarına yoğunlaşmayı düşünüyorum.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Abi sen saglam zorakici ciktin ya. :) ellerine saglik abi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• biraz durulmakta fayda var dibi :)

• Durmak yok abi yola devam :)

AB Rh (-)

• ellerine sağlık.. çalışmaları merakla takip ediyorum Özgür hocam durmak yok .. :thumbup:

• teşekkür ederim arkadaşlar.
    bunu sürekli modifiye ediyorum.tutturamadım henüz. eciş büsüş gözümü deliğe denk getirmektense gözüme göre ayarlayacağım bir düzenek yaptım.

• bunu sürekli modifiye ediyorum

:) sürekli modifiye kısmına gülümsedim abi..

Bak sen bu zorakiye iyi sardın, sendeki özel kundaklı mod52'yi sat bence, onunla modifiye ve zorakiye kaynak yaratmış olursun..
    hem diana da bir başka sevdalısına kavuşmuş olur böylece :)

• teşekkür ederim arkadaşlar.
    bunu sürekli modifiye ediyorum.tutturamadım henüz. eciş büsüş gözümü deliğe denk getirmektense gözüme göre ayarlayacağım bir düzenek yaptım.

Abi çok şık bişey çıkıcak sonunda gibime geliyor :)

AB Rh (-)

• tornada boş bir lüp benzeri bişey işleyim bari size , şöyle sarıdan falan :P

• tornada boş bir lüp benzeri bişey işleyim bari size , şöyle sarıdan falan :P

Bilemedim ki bende gümüşten neyin mi yapsam ne :)
    yok ya ben en iyisi beyaz altından yapıyım.şöyle dışı pırlantalı falan :)

AB Rh (-)

• Bilemedim ki bende gümüşten neyin mi yapsam ne
    yok ya ben en iyisi beyaz altından yapıyım.şöyle dışı pırlantalı falan

:)

hay Allah'ım Yarabbim :) hanım sıkıntı çıkarırsa bunu sana almıştım deriz artık :))

• :)
    hay Allah'ım Yarabbim :) hanım sıkıntı çıkarırsa bunu sana almıştım deriz artık :))

:) Abi sen biliyosun işi

Aslında eski bi kampanya vardı "tektaş alana tüfek hediye" gibi bişeydi sanırım.yanlış hatırlamıyorsam da yurtdışıydı.Eve tüfek sokmak isteyen evliler için ideal olur yapsak mı ne dersin Ferhat abi :)

Bu arada konuyu dagıttık kusura bakma Özgür abi :)

AB Rh (-)

• sorma :)

ama kampanya tam senin işleri patlatacak bir şeymiş , hatsan'la bi görüş istersen :)

Özgür abi evet,kusura bakma, ben masumum ,hepsi İsa'nın yüzünden oldu, dedim o kadar ama.. :P

• sorma :)

ama kampanya tam senin işleri patlatacak bir şeymiş , hatsan'la bi görüş istersen :)

Özgür abi evet,kusura bakma, ben masumum ,hepsi İsa'nın yüzünden oldu, dedim o kadar ama.. :P

Olabilir aslında :) ben bunun üstüne bi düşüyüm :) :whistling:

Özgür abi,Ferhat abi dedi o kadar adamın konusunun altında gevezelik yapma diye ama dinlemedim işte :)

AB Rh (-)