AT-P2 Hatsan satın aldım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hafifliği ile hanıma ve çocuğa uygun olması ayrıca piknik ortamında kısa ve orta mesafede güzel iş çıkartcağına inandığım için tercihimi bu silahtan yana kullandım.

5 yıldan beri crosman 2100 kullanıyordum, aşırı hafif ve isabetli olması güzeldi ancak artık pompalamaktan usanmıştım. Kendi kullandığım kırmalı stoeger x20 supp. yerinede AT44-10 ahşap düşünüyorum. Ama ilerde :)

Silahı hatsan fabrika mağazasından aldım. Red dot ve 2 kutu jsb/hatsan pellet yanında verdiler. Ayrıca tüp dolum aparatı ve 8 kg 230 bar normal tüp ve 1 adet de yedek tüfek tüpü aldım.

AT-P2 eyleneceli olacağa benziyor. Kullanınca detaylı yazarım. Herkese iyi günler dilerim

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• Hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Hayırlı olsun.

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• hayırlı olsun

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• bugün yeni heves çocuk ve hanımla biraz attık. pcp ne rahatlıkmış ,yaylı ve pistonlu ile boşuna hammallık yapmışız yıllarca.çok hoşuma gitti.
    Öylesine denemek için bahçede biraz attım. Uygun alan olmadığından ve çok aşırı rüzgar olduğundan orta mesafeleri deneyemedim ancak 10 ve 20 metre kısa mesafelerde düzgün isabeti var. Tetik dozajı gayet güzel. 50cc lik 200barlık bir tüp ile kısa mesafelerde 40 civarı atış yapabiliyor. 200 bardan 100 bara 23 pelet ile geldi.

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• Hayırlı olsun....

Hatsan AT44-S 5,5 optima 3*9-32 Dürbün
    Hatsan bt 65 Elite 5,5 - 3*12-44 Dürbün

"Hükümetler gelir , İnsanlar ve kanunlar değişir , değişmeyen tek kanun Allahın kanunlarıdır."