Gamo PR 45

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 25 supercharger kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Bir süre Gamo P 900 kullanmıştım. İşçilik ve hassasiyet olarak bence daha iyi idi. Yabancı yayınlarda Gamo Pr 45 ve Gamo Compact'dan övgüyle söz ediliyor. Ancak forumda bu iki tabanca hakkında incelemeye rastlamadım. Fiyatları uygun gibi oysa. Bu tabancaların kullanıcıları varsa deneyimlerini bizimle paylaşmaları iyi olur kanaatindeyim. Tüm arkadaşlara selamlar.

• zoraki hp 01 ulta alın pişman olmazsınız üstelik yerli malı fabrikası ülkemizde parça bakım vs hiç bi türlü sorun kalmaz aklınızda

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Haklısınız, yine de Gamo 'lardaki kalite ve keskinlik yok gibi geliyor bana. Keşke şu oyuncak tabanca görüntüsünü de düzeltseler.

• aksine hp 01 ulta kalitesini ıspatlamış dünya çapında kabul görmüş bi ürün görünüşü size hoş gelmeyebilir size kalmış öyleyse smk beeman p17 ye bakın

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Dostum ben pr45'i uzun süredir kullanıyorum. Harika bir silah. Tetik çalışması için süper. Abartmak gibi olmasın kara sinek vurmuşluğum var kendisiyle :) Çok hassas bir tetiği ve nişan grubu var. Gücüde çok güzel. Ben genelde ev içerisinde tüfek atış kutusunda çalışıyorum. :)

-Havalı grubu

Crosman 1008 £tabanxalı$
    Crosman 1088 £tabanxalı$
    Gamo pr45 £tabanxalı$

Hatsan Mod 60 ;tufey#
    Hatsan mod 25 supertact 22 cal. Vortex 1x40 Red dot / 4x32 Scope ;kovboys;
    Hatsan At44 Tact 22 cal. 3-12x50 scope/ harris bipod ;tufey#

-Ateşli grubu

Huğlu 101B Trap/Skeet special ed. ;avci;
    Sarsılmaz Concorde 12 GA bs,;s
    Hatsan Mpa Ts 12 GA f;s;s
    Baikal izh 18m Slug 410. ga 3-9x40 scope / harris bipod ;tufey#
    Safir t14 410.GA / +;tuftabV#

-Yaylar

Samick mind 10 30lbs. ;duello;
    Samick sage 60 lbs. ;izci;

Şimşek Hybrid 20,30,40 lbs ;d;

Flagela Dei 60 lbs;keyf;

agt

• Dostum ben pr45'i uzun süredir kullanıyorum. Harika bir silah. Tetik çalışması için süper. Abartmak gibi olmasın kara sinek vurmuşluğum var kendisiyle :) Çok hassas bir tetiği ve nişan grubu var. Gücüde çok güzel. Ben genelde ev içerisinde tüfek atış kutusunda çalışıyorum. :)

pr45 için detaylı bir inceleme bekliyoruz forumumuza ekleyelim..

• Sayın Emorr uzun süredir merak ettiğim Gamo PR 45 hakkındaki yorumunuz için teşekkür ederim. Görüntüsü muhteşem bence. Yabancı yayınlarda da genelde olumlu açıklamalar yapılmış. Sağolun.

• Beyefendiler benim emektar pr 45 tabancam tabii yıllarca kullanınca üzerinde değişiklikler yapılıyor :). gövdenin üst kısmına 20 mm lik bir picatinny ray yerleştirdim ara sıra hafif optikler ve red dot takarak atış çalışmaları yapıyorum. Arpacıktaki gördüğünüz ise av tüfekleri için olan bir hıvız nişan çubuğu. Bu şekilde yerleştirmemin iki sebebi var. Hızlı reflex atışları çalıştığımda silahı gezlemeden atış durumuna geçildiğinde arpacığın ön plana çıkması. Nişan atışı için göz gez arpacık yaptığımda ise silahın kendi arpacığı arkasında kararması. Bildiğiniz gibi nişan silahlarında özellikle mat arpacık ve gezler kullanılır. bu sebepten tasarımını bu şekilde yaptım.

-Havalı grubu

Crosman 1008 £tabanxalı$
    Crosman 1088 £tabanxalı$
    Gamo pr45 £tabanxalı$

Hatsan Mod 60 ;tufey#

-Ateşli grubu

-Yaylar

Flagela Dei 60 lbs;keyf;

agt

• Paylaşım için teşekkürler. Çok güzel tabanca bence. Almaya yakınım.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Enginsu ().

• Hayırlı olsun :)

-Havalı grubu

Crosman 1008 £tabanxalı$
    Crosman 1088 £tabanxalı$
    Gamo pr45 £tabanxalı$

Hatsan Mod 60 ;tufey#

-Ateşli grubu

-Yaylar

Flagela Dei 60 lbs;keyf;

agt

• Beyefendiler benim emektar pr 45 tabancam tabii yıllarca kullanınca üzerinde değişiklikler yapılıyor :). gövdenin üst kısmına 20 mm lik bir picatinny ray yerleştirdim ara sıra hafif optikler ve red dot takarak atış çalışmaları yapıyorum. Arpacıktaki gördüğünüz ise av tüfekleri için olan bir hıvız nişan çubuğu. Bu şekilde yerleştirmemin iki sebebi var. Hızlı reflex atışları çalıştığımda silahı gezlemeden atış durumuna geçildiğinde arpacığın ön plana çıkması. Nişan atışı için göz gez arpacık yaptığımda ise silahın kendi arpacığı arkasında kararması. Bildiğiniz gibi nişan silahlarında özellikle mat arpacık ve gezler kullanılır. bu sebepten tasarımını bu şekilde yaptım.

Sayın Emorrr tasarımınız başarılı ve çok mantıklı tebrik ederim. Gamo Compact için picatinny ray araştırması yapmaya başladım birşeyler öğrenmeye çalışıyorum ama pek mesafe alamadım. Sizin ve konu ile ilgili teknik bilgisi olan arkadaşların Picatinny ray ve hıvız nişan çubugu için desteklerini beklerim.

• Gamo compact için pelletleri araştırdığımda

Gamo Match .177 Cal, 7.56 Grains, Wadcutter

Crosman Premier Super Match .177 Cal, 7.9 Grains, Wadcutter

H&N Finale Match Pistol .177 Cal, 7.56 Grains, Wadcutter

yukarıdaki pelletler öne çıkıyor gibi ama alıp denemeden bilmek mümkün değil
    üçünü de en kısa sürede deneyeceğim