Air Arms S200 26 metre 5 atış grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Crosman sizin tüfeği seviyor H&N gibi istikrarlı..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Karışık pellet kutusunda 10 15 tane vardı bir deneyelim dedik Metehan (KafaAvcısı) da bugün bendeydi şaşırdık bizde, o alttaki grubu büyüten atışta benim hatam aceleye getirdim atışı. Daha büyük zoomlu bir dürbünle ileride tekrar deneyip paylaşırım.

• Crosman hollow pointte beni şaşırtan sert yapısına rağmen hem isabetinin iyi olması hemde verdiği tahribat domed melezi olmasının etkisi büyük sanırım..Crosman ultra magnum ile sizin tüfek o mesafeden tek delik yapabilir sanırım..Ayrıca Crosman'ın Domed ve ultra magnum ile arasında etek boyu farkı var Domed'in eteği biraz daha kısa duruyor ve kubbesi daha yuvarlak görünüyor bu pelleti bayilerde göremedim hollow point,premier ve destroyer harici Domed bulunmuyor gibi işin aslı sonucunu en merak ettiğim pellet kendisi..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bizim burada bayide sanırım mevcut ikiside birara alıp denerim sonucu paylaşırım.