Boş Dipçik Hayat Kurtarır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar
    Tüfek dipçiğinin içi boş olanlar içini yardımcı ekipmanlarla doldurabilirsiniz.
    Misal içine bi parça bez, ufak yağ şişesi (traş makinelerinin var ufak boy)
    Çok yönlü İsviçre çakısı, kibrit, ip, poşet
    Gibi malzemeler koyabilirsinz.
    Tabi bu kullanım amacına göre değişebilir.
    Ben mesela sık sık kamp kurarım dağcılık doğa sporları gibi hobilere karşı ilgim olduğundan bana lazım oluyor. Size de acil durumlar için lazım olabilir .
    Seyehat esnasında da hem ayrı bi çanta gerektirmez kolaylık olur.
    Dediğim gibi bu listeyi çoğaltabiliriz.
    Ama malzeme dizerken dikkat edelim dipçiğe zarar gelmesin bezin içine sarıp öyle koyalım ekipmanları.
    Umarım İşinize yarar.

• herşey tamamda yağ olmaz :) bendeki yağın koruyucu kapağından bile sızıyor...tedbirliyim de Allah tan kontrol ettim...etmeden çantaya atsam tamam artık...pelletler aletler tüm bezler vs vs yağ içindeydi...ince olduğu için koruyucu kapaklar işe yaramıyor genelde...

8)

• herşey tamamda yağ olmaz :) bendeki yağın koruyucu kapağından bile sızıyor...tedbirliyim de Allah tan kontrol ettim...etmeden çantaya atsam tamam artık...pelletler aletler tüm bezler vs vs yağ içindeydi...ince olduğu için koruyucu kapaklar işe yaramıyor genelde...

Ben poşetib içine koymuştum bakim bi sıkıtı olmasın sonradan :)