Hatsana Teşekkür

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar ;
    Biliyorum bu konuda çok fazla konu ve mesaj var ancak yinede küçük bir farkda olsa yeni bir konu daha açmak istedim … Kısaca konuyu anlatmak gerekirse ; Geçen hafta içerisinde Hatsana bakıma gönderdiğim Bt65 RB-W-LW silahım evime kargo şirketi tarafından son derece sorumsuzca benim plastik kutunun üstüne karton kutu ile gönderdiğim silahım karton kutusuz namlusu dışarıda plastik kutusunun dişleri bozulmuş bir şekilde evime ulaştı …
    Kargocu arkadaş silahı zorla bana vermek istedi… Bende namlu dışarıda gönderdiğimden daha kötü gelen bir silahı haklı olarak kabul etmedim … Kendisine tutanak tutturmak istediğimi söyleyince de yanında olmadığını isterse merkezde tutturabileceğini söyledi.. Tüm işimi bırakıp merkeze gidip şube müdürü abimiz , arkadaşımız ile tutanak tutarak iade ettim … Gerçekten bu durum beni çok üzmüş hatta hobiden azda olsa soğumama sebep olmuştu …
    Ancak silahım bugün tekrar elime geldi ve Hatsan Müşteri Memnuniyetinin , markasında çok önemli olduğunu ve Hatsanın gerçekten dünyada müşteri memnuniyetinde sayılı şirketten hatta şuan için benim için 1 numara olduğunu göstermiş oldu …
    Plastik kutuyu tamamen sıfırıyla değiştiren firma üstüne kundak bakımını yapmış… Kılcalda olsa önceden bulunan küçük çiziklerden eser kalmamış kundak sıfırdan farksız bir hal almıştı hatta “ 0” ından bile daha iyi olmuş… 10 mt atışı yapılmış ve silahla tek delik yapmışlar …Silahıda havalı paket( kırılcak camları vs sardıkları resimde gözüküyor )güzel bir paketle paketleyip plastik kutuya sonrada karton kutuya koyup tertemiz bir şekilde göndermişler…. Gerçekten bu hassasiyetime karşılık bu hassasiyetle bana geri dönüş yapan bir firma beni aşırı derecede mutlu ettiğinden sizinle de paylaşmak istedim … Hatsana çok teşekkür ediyorum … Ve şuandan itibaren yeni bir silah alacak olsam bu hassasiyetlerinden ötürü tekrar Hatsan alırım … İnanın kalite olarak diğer alman İngiliz Amerikan tüfeklerinden geri olmadığına inansamda velev ki geri de olsalar bile bu müşteri memnuniyeti ile benim için her zaman bir adım önde olacaklar…
    Hatsana Tekrar teşekkürü borç bilir …
    İyi Çalışmalar dilerim…

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...