FXairguns Typhoon T12 .22" (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Termopl buna bir güzel modifiye çekecek gibi duruyor ????

S&W 686-6

• Termopl buna bir güzel modifiye çekecek gibi duruyor ????

polat abi inanırmısın rüya olayı bendede başladı...millete gülerdim rüyalarına tüfek giriyor diye şimdi benim başıma geldi ;(

• Hayırlara yor Murat Kardeş.. Sabreden derviş..... :thumbup:

S&W 686-6

• FX lere özellikle T12 ye gelirse bende talibim yada AAS410 da olabilir ama inşallah bende modifiye isterim. sanırım İlker Kardeşimin elinden öpecek böyle bir şeyi yaparsa Mustafa beye dua ettiğim gibi İlker kardeşede dua ederiz.
    Ankara dan selamlar saygılar..........
    Ahmet (diana )

• AA gelimeyecek gibi anlaşılan.Galiba biz de bunlardan alacaz. :thumbup:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Mustafa bey selamlar,

Anladığım kadarıyla FX ler gelmek üzere, satış organizasyonu nasıl olacak ve fiyatlar hakkında en azından bir ön bilgi var mı acaba.

Teşekkür ederim.

Funny5691@hotmail.com

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Bülent bey forumda biraz araştırma yaparsanız tüm modelerin fiyat ve diğer ayrıntı bilgilerine ulaşabilirsiniz,

• şafak 15...mustafa abi çabuk hanım evi değiştireceğim deyip duruyor gözünü seveyim çabuk masrafa sokacak beni.... ;(

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ecyad ().

• Sürelerin uzaması dolayısıyla extra maliyetlerin oluşup oluşmadığını merak etmiştim.

Daha önceki bilgiler güncelliğini koruyor herhalde

Teşekkür ederim.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Sürelerin uzaması dolayısıyla extra maliyetlerin oluşup oluşmadığını merak etmiştim.

Daha önceki bilgiler güncelliğini koruyor herhalde

Teşekkür ederim.

Açıklanan fiyatlar,zaten Döviz fiyatları ve ekstrem bir maliyet de henüz binmedi,Yani açıklanan fiyatlar geçerli.

• Peki amcam, biz cukurova team olarak gelecek olan sılah sayısını bılmek ıstıyoruz ılk partıde.Yanı gelır gelmez alacak sayısı artacagı ıcın sıparısı onden mı vereceğiz yoksa geldıkten sonra denemelr sonunda karar verıp alabırımıyız onu merak edıyoruz.Yani ''sona kalıp,dona kalmayalım da''. ;rofl.;;şrofls;.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Official Post

''sona kalıp,dona kalmayalım da''. ;rofl.;;şrofls;.

Satış başladığında forum da açıklayacağım,bu saatten sonra kimseye bir öncelik veremem,ön sipariş vermiş olanlar dışın da,yani satış başladığında,ne olur bilemem.

• Tamam amcam zaten öncelık istemeye hakkımız olmaz,ayıp olur onun farkındayım da Ilk gelen partı bıttgınde yenı gelcek olan partı cabuk gelırmı?Eskıye nazaran.AA lar için kesin bir tarih varmı?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Official Post

AA lar yılın ikinci yarısı sanırım ithalatına başlarız sanırım,

• buradan haber bekleyenlerde var ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• buradan haber bekleyenlerde var ;şrofls;.

Haberler iyi, T12 ler geldi, çok beğendik, oynuyoruz..... ;rofl.;

Arkadaşlar, şakayı bir tarafa bırakalım da, silahlar henüz çok yeni. Önümüzdeki günlerde, her modeli tek tek incelemeye alıp gördüklerimizi sizlerle paylaşacağız. Biraz daha sabır.

• Mustafa Abi'me iki sorum olacak.

Ben T12 almayı planlıyorum.Ancak bu tüfeği sadece dürbün ile mi kullanabiliyoruz.Ben gez ve arpacıkla hedeflemeyi çok seviyorum.Uygun bir setle buna uygun hale getirilebilinir mi?

Diğer soruma gelirsek.Eminim benim gibi FX almayı düşünen diğer kişilerin de aklında olan bir sorudur diye tahmin ediyorum.Malum tüfek tek başına pek bir şey ifade etmiyor.Yanında mutlaka dürbün ve pompa ( yada tüp ) almak gerekiyor.Acaba Mustafa Abi set halinde promosyonlu bir satış düşünür mü?Eğer güzel bir fiyat ortaya çıkarsa set halinde almayı planlıyorum.Konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• Official Post

Mustafa Abi'me iki sorum olacak. Ben T12 almayı planlıyorum.Ancak bu tüfeği sadece dürbün ile mi kullanabiliyoruz.Ben gez ve arpacıkla hedeflemeyi çok seviyorum.Uygun bir setle buna uygun hale getirilebilinir mi? Diğer soruma gelirsek.Eminim benim gibi FX almayı düşünen diğer kişilerin de aklında olan bir sorudur diye tahmin ediyorum.Malum tüfek tek başına pek bir şey ifade etmiyor.Yanında mutlaka dürbün ve pompa ( yada tüp ) almak gerekiyor.Acaba Mustafa Abi set halinde promosyonlu bir satış düşünür mü?Eğer güzel bir fiyat ortaya çıkarsa set halinde almayı planlıyorum.Konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Gez ve arpacık tertibatı, ancak ölçülüp çizilip tasarlanıp imal edilip satışa sunulması gereken bir konu, ama bunun ön merhalelerinin maliyeti oldukça yüksek, kaç kişi bu tertibatı alır, Set konusuna gelirsek, bu konuda YataGun da set yapılabilecek bir modül üzerinde çalışıyoruz, bittiğinde site özelliklerine eklenecek.

• Teşekkürler Mustafa Abi.Umarım set keseme uygun olur da bende Crosman 2100'ün pompalama derdinden kurtulurum. ;d;

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur