hw 90. hw 80. diana 48

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw 90. hw 80. diana 48 .... arkadaşlar bu üç tufek arasında kararsız kaldım sizce hangisini seçmeliyim 70-80 m den şişe kırmak ve hedef atışları yapacağım. .

• Öncelikle sizi forumumuzun kuralları gereği aşağıdaki linkten tanışalım kısmına alalım. :)

TANIŞALIM

Sorunuza gelecek olursak hw90'ı bence eleyin kafadan.

Diana48 ve hw80 konusunda beklentilerinize göre uygun model tespit edilir eminim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sizin tavsiyeniz nedir hw 80 mi diana 48 mi

• İki tüfek de kendini fazlasıyla kanıtlamış markaların kaliteli modelleri. Ancak Hw80 özellikle yurtdışı forumlarda oldukça tutulan bir silah. Ve bence Hw işçilik olarak bir adım önde sanki dianalardan.

Ama karşılık olarak diananın sabit namlulu olması isabet için de artı. :)

Size şunu alın veya almayın diye direkt cevap veremiyorum bunlar yüzünden. Ancak son bir eklemeyle 5.5 mm hwlerin pellet seçtiğini o yüzden hw alınacaksa 4.5mm tercihin daha güzel olabileceğini söyleyebilirim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177