Bt65 6.35 Güç ayari

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hem arttırmak hem azaltmak için soruyorum güç ayarı yapma seçeneğini varmı At44 gibi. Tskler

• Yeni tüfeğin hayırlı olsun. Bende bt65 5.5 mm var. Esasında bu tüfek kullanılacaksa 6,35 mm kullanılmalı. Çünkü 5.5 mm için piyasada onlarca farklı pellet olsa bile bt65 bunlardan sadece bir kaçını kullanabiliyor. Bt65 25 gr' den aşağı hiçbir pelleti sevmez. En azından ben isabet alamadım. Tüfek ağır pellet seviyor ki 6.35 mm tam da dişine göre. Extra olarak tahribatı fazla ve hedefte sapması az 5.5 mm' ye kıyasla. Güç ayarını yapman için tüfeğin kundağını metal gövdeden ayırmalısın. Sonra tetik tertibatının sağ arkasında ki setskuru 2 numara alyanla gevşetmelisin. Gövdeye arkadan bakınca içinde gördüğün büyük setskur tüfeğin güç ayarını yapacağın yer. 6 numara alyan ile sıkmak veya gevşetmek suretiyle güç ayarını yapabilirsin.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Hocam uğraşmadan henüz sağlık problrmlericcikti tufegicswtilikcilani acacagim