hatsan bt 65 ve H&N baracuda hunter'ın

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • patatese etkisi fazla uzun olmadı ama video imkanlar dahlinde umarım begenirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    ^^

• güzel video olmuş.

Macun veya jel tarzı birşeye deneme imkanınız var mi aceba yavaş çekim de

• güzel video olmuş.

Macun veya jel tarzı birşeye deneme imkanınız var mi aceba yavaş çekim de

kil bulabilirsem onun görselligi çok iyi mutlaka paylaşırım begendiginize sevindim teşekkürler

• Macun veya jel tarzı birşeye deneme imkanınız var mi aceba yavaş çekim de

sizin ilacınız bende :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Kaç metre atışı yaptınız 25 m'den baracuda hunter extreme çok dağınık yaklaşık 5cm içerisinde attı.

• Penetrasyon oldugu için mesafeyi uzun tutmadım ayrıca o kadar fazla bir alanda yoktu zaten o yüzden 12 metreden atış yaptım