Posts by sniper42

  Regülatörlü Hatsan AT44 W10 LONG , BSA 8-32x44 SWF dürbün , mavi renk atış yastıkları , metal hedeflik-kamuflaj bantlar-moderatör hepsi set halinde satılıktır. Tüfek satılmadan diğer ekipman ayrı satılmayacaktır setin sıfırı regülatör işlemiyle beraber 3.000 TLyi geçmektedir şu an da. İstediğim fiyat 1.500 TL dir , müzik enstrümanı , makaralı yaylar ve BT65 tarzı silahlarla takas imkanı ve az da olsa pazarlık payı vardır. Resimler WhatsApptan gönderilecektir. Ankara Antalya Isparta ve İzmir de kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmak üzere elden teslim ve takas imkanı vardır.

  Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.


  izleseydiniz vakdiniz verim sorunsuz yüklenir iyi forumlar.kocaman


  Galeri

  Galeriye resimleri yüklemiştim paylaştığım link galerinin linki ancak görünmüyor ilanımda mobilden yüklemeyle alakalı bir durum olabilir mi ?

  İki hafta kadar evvel satınaldığım hatsan 135 - 6.35 yaylı silahımın dağıtmayacağı, yandan ayarlanarı, geniş mercekli ve kolay dağılmayan bir dürbün arıyorum.

  Hawke airma X dürbünlerinin bu tür silahlar için iyi olacağını duymuştum tecrübe eden var mı yahut başka bir teklifi, bildiği olan varsa yardımcı olursa sevinirim.


  Teşekkürler.

  Tüfeğiniz yaylı model mi vortex mi ?

  Pazarları müsaitim bende sakıncası yoksa özelden numaranızı yazabilir misiniz?

  Tüm Antalyalılara rastgele, baharda geldi Antalyada atış için buluşmalar oluyor mu eğer yoksa müsait bir hafta sonu buluşma tanışma organizasyonu yapalım diyorum, özelden numarayla iletişim kuralım.

  6.35 at44ten çok bt65e daha uygun bir çaptır. At44ün valfi 6.35 mm jsb 25.4 grainlik bir saçmayı fabrikadan çıktığı haliyle randımanlı atamıyor modifiye ettirmek gerek forumda at44 ve bt65, modifiyesiyle ilgili Esayar07 nickli Emrah abi ve Mehmet42 nickli Mehmet abinin beraber yaptıkları çalışmalara göz gezdirmenizi öneririm.

  Gerçekten helal olsun krala, hatsandan bakıma yolladığım tüfeği küçük karton kutulara tüfek dürbünle birlikte sığmıyor hemde kutu çok dayanıksız diye tactical kutusuna koymalarını istedim 4 defada hatırlatmak için aradım yine bildiklerini okudular bi kutuyu çok gördüler iyice lakaytlaştı hatsan kralın bu yaptığını görmem iyi oldu.

  yani firma biz tamir işlemini gerceklestirdik musteride bunu kabul etti urunu teslim aldi bir sorun yok diye kendini savunabilir mi sonra hakliyken haksiz durumda kalmayin

  Ürünün 3 kere garantiye gidip arızanın giderilememesi durumunda hakem heyetini kararıyla iade alabiliyorsunuz normalde, ama burada farklı bir durum var garanti servisi kötü niyetli, fahiş bir masraf çıkarıyorlar veya müşteriyi başından savmak için alakasız öneriler sunuyorlar hafta içi ilk iş faturayla beraber tüketici hakem heyetine gidin onlara durumu anlatın yardımcı olurlar.

  Bende Hatsana bakım için 3 hafta önce yaylı tüfeğimi yolladım eskiden 1 haftada tamir edip kargoladıkları şeyi şu anda bakıma bile almamışlar iyice Gamo nun teknik servisine dönmüşler baştan savma iş yapıyorlar ilgi yok bilgi yok bir daha hatsana asla bulaşmam .