Antalya da atıcılık takımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüm Antalyalılara rastgele, baharda geldi Antalyada atış için buluşmalar oluyor mu eğer yoksa müsait bir hafta sonu buluşma tanışma organizasyonu yapalım diyorum, özelden numarayla iletişim kuralım.

"Ali Bumaye"!!!

• Güzel bir düşünce. Bucak'da ikamet ediyorum. Ama böyle bir organizasyon yapılacak olursa katılmak isterim.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Güzel bir düşünce. Bucak'da ikamet ediyorum. Ama böyle bir organizasyon yapılacak olursa katılmak isterim.

Pazar günleri müsait oluyorum ben uygun bir zaman belirleyip yapalım sizin içinde uygun mudur ?

"Ali Bumaye"!!!

• Hocam bu aralar hem iş hem ev çok yoğun geçiyor. Eğer Antalyadaki hobidaşlarımız karar alıp bir tarih belirleyip toplanalım derlerse seve seve o tarihe katılmaya çalışırım.

• Pazarları müsaitim bende sakıncası yoksa özelden numaranızı yazabilir misiniz?

"Ali Bumaye"!!!

• Merhabalar mno hocam. Şükür, yaramazlık yok. Küçükler büyüyor inşallah. Bu aralar yoğun biraz, çok fazla atışla ilgilenemiyorum. Ama bi organizasyon yapılırsa katılmayı isterim inşallah. Ben 80 km uzaktaki Bucak'dan gelmeyi göze alıyorum, yeter ki Antalyada ki hobidaşlarım güzel bi buluşma organize ederse sevinirim.

• Merhabalar mno hocam. Şükür, yaramazlık yok. Küçükler büyüyor inşallah. Bu aralar yoğun biraz, çok fazla atışla ilgilenemiyorum. Ama bi organizasyon yapılırsa katılmayı isterim inşallah. Ben 80 km uzaktaki Bucak'dan gelmeyi göze alıyorum, yeter ki Antalyada ki hobidaşlarım güzel bi buluşma organize ederse sevinirim.

Allah iyilik sağlık versin Ramazan kardeşim. Ben nisanin 20sine kadar yoğunum bu tarihten sonraki organizasyonlara katılım gösterebilirim.

agt Havalı Hobiler agt