Gamo Shadow Sport 50 m. grupman.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu hafta sonu Airgunsnipers taki üstatlarla araziye çıkma şerefine nail oldum, ve bu işte araziye çıkmanın gerekliliğini tam manasıyla anladım. Sağolsunlar tecrübeleri ve bilgileriyle aklıma yer eden bir çok soru işaretini yok ettiler. Yeni aldığım tüfeğim le biraz pratikten sonra 50 metre grupman çalışması yaptım, mühimmat olarakta gamo pro-magnum, gamo pro-hunter ve gamo raptor kullandım. Ancak bu pelletlerin üçüde beni tatmin etmedi zira yaptığım grupmalar 10-15 cm arasında değişiyordu. Hatanın benden yada mühimmattan kaynaklanmasını umut ederek bir sonraki hafta değişik mühimmatla denemeler yapmaya karar verdim. Resimde pro-magnum ile yaptığım grupman var, diğer pelletlerde aşağı yukarı bu şekilde grupman oluşturdular.

[Resim Engellendi: http://img139.imageshack.us/img139/3303/hpim1665ha2sv4.th.jpg]

One Shot One Hit