mauser kar98k

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar internette uygun fiyata çok iyi kullanılmış mauser kar98 k 7.9x57 mm tüfek buldum bulundurma ruhsatlı almamı önerir misiniz mermisi mke de satılıyormuş almakda yasal olarak herhangi bir sıkıntı da yokmuş veya cz .308 winc. mı önerirsiniz bu konuyu buraya açmak ne kadar doğru oldu bilmiyorum havalı tüfek sayfasında ama yorumlarınıza ihtiyacım var.

• mermisi 2.66 dolar.bulundurma ruhsatıyla alabılecegını sanmıyorum.200 mermı de hıc bıseye yetmez.suanda tufegın ruhsatı varmı :him:s

• evet bulundurma ruhsatı var dedi mermiyi de forumlardan heralde kullanıcılardan alabiliyomuşuz

• cz de alabilirim cz 550 .308

• yivli ile av yapmıyacaksanız o silahı almak için çiftlik sahibi belli sayıda hayvana sahip olmanız gibi
    Şartlara bağlı , bulundurma ruhsatı olan şahsa miras yoluyla kalmış olabilir.

'.

]

• İyi akşamlar yivli tüfek kullanıcısı ve avukat olarak sorunlarını cevaplayalım.Öncelikle o tüfeği bulundurma ruhsatlı alabilirsin bir sıkıntı yok ancak öncelikle üstüne kayıtlı yivsiz tüfeğin olmak şartıyla kar98 efsane bir yivli tüfekdir.cz,hemym,sauer hepsi aynı 3kilit bulunan sistemi kullanıyorlar.inanılmaz güvenli.Blazer gibi tek kilit yok tüm bu tüfeklerin inceledim kar98 hariç ama kullandığımız yivlilerin atası fişeklerini daima bulamazsın ama 308 her zaman fişeği MKE den bulabilirsiniz yıllık 200 adet hakkınız var ben 7 mm rem mag kullanıyorum alın cz 550 30 06 yada 308 bakın keyfini bu arada 308 7.62 #51 dir bilginize yani g3 ler le aynı fişek.cz ler türkiye şartlarında kullanılacak fiyat fayda oranı en yüksek tüfektir.saygılarımla
  • evet biliyorum ama bu yasağı pek uygulamıyorlar forumlarda paylaşım yapıyorlar gördüm :D .308 e gelince evet 7.62 51 le hemen hemen aynı denebilir sadece .308 biraz daha uzun menzil için tasarlanmış av odaklı kalibre olduğu için

• kar98 k harika bir tüfek izlediğim filmlerden oynadığım oyunlardan aklımdan çıkmayan bir tüfek yani eski olması hiçbir dezavantajı değil isabeti bile şu anki yivliler gibi hatta namlusu uzun olduğu için çok daha iyi tek eksisi o da türkiye için geçerli mermi sıkıntısı 200 tane mermiyle ben grupman mı çıkarayım dürbün mü ayarlayayım hedefe mi atayım av mı yapayım cz sentetik fiyatı biraz daha uygun gibi görünüyor bana acaba cz .308 alsam dışardan namlu sipariş edebilir miyim lothar waltherden yani yurtiçine girince sıkıntı olur mu acaba

• eyvallah bilgi için inşallah asysubaylık sınavını geçersem almayı düşünüyorum :D