İstanbulda silah bakımı yapıcak bildiğiniz yer şahıs var mıdır?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
    Arkadaşlar elimde crossman 357 177 cal vede crossman 2100 tüfek var bunlara tamir ve bakım yaptırmak istiyorum.Çayımızı yudumlayıp sohbet ederken bir taraftan da silahların bakımlarını yaptırabiliceğim bi yer var mıdır :D yoksa çok şey mi istiyorum

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Meydan Av'ın Karaköy şubesine giderseniz üst kattaki teknik servis size yardımcı olur
    Yetkili servistir, hemen yapacaklarını sanmıyorum bırakıp daha sonra almanız gerekebilir.

'.

]

• meydan avı ben pek sevmiyorum açıkçası güvenmiyorum da daha önceden alışveriş yapıcaktım istediğim ürünün o an ellerinde olmadığını sipariş edip getirtebiliceklerini söylediler tmm dedim söyledikleri gün aradım yarın geliyor abi dedi ertesi gün aradım mırın kırın yine sonra direk dükkânı ziyaret ettim yeni müşteriymiş gibi istediğim modelin olup olmadığını sordum yok dedi hiç mi yok kalmadı mı dedim istek olursa sipariş veriyoruz dedi hiç istek olmadı mı dedim olmafı olsa sipariş verirdim dedi dışarı çıkıp telefonla arayıp sordum hala yarın geliyor abi diyor birde daha önceden telefonla pazarlık yapmıştım verdikleri fiyattan gittiğim zaman daha fazlasını söylemişlerdi saçma sapan bi yer misal pcp almaya git çok ilgililer ama saçma almaya yada daha ucuz tüfek tabanca vb. almaya git ilgi 0 kalabalık olmasa bile...

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Crosman 'ın Türkiye distribütörü Meydan Av dır bu yüzden yedek parçayı sadece
    Onlar getirebilir ve servis hizmeti verebilir,I

Eğer bir Crosman' ınız varsa ve servis ihtiyacınız varsa başka seçenek yok,
    Ben birkaç kez yedek parça alıp kendim tamir ettim.

Bahsettiğiniz gayri ciddi tavırlar maalesef bağzı firmalarda görülebiliyor ..

'.

]