Amacıma uygun pellet seçimi yardım...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu formdan haberdar değildim internette boyle bir forum oldugunu gorunce çok sevindim...

Ben 2 3 gün içinde Gamo hunter 440 5.5 havalı tüfek alacağım almışken pelletleri de aradan çıkartayım dedim, biraz araştırma yaptım 2 çeşit pellet ihtiyacım var birincisi maks 20 30 metreden en yüksek tahribat pellet arıyorum buda kafasının içinde çukur yapısı olan pelletlermiş sanırım ama emin değilim ikincisi ise +80 metre mesafelerde isabetli vuruş ve hareketli cisimleri kaçırmayacak bi pellet istiyorum en kalitelisini almak istiyorum ancak seçimimi yapamadım, pellet modeli ve markası verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim...

• +80m mesafe , hareketli cisim?

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Hareketli derken inşallah av için dusunmuyorsundur havalı tufegi. Biliyormusun bilmem ama havalı tüfekle avlanmak yasak...

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF

• hareketli hedef dediğin uçan kuşlar sanırım, havada uçan kuşu havalı tüfekle zor vurursun, birincisi av havalı silahlar ile ülkemizde yasak, ikincisi devlet tüfeğine el koyar müsadere eder artı olarak ta sana idari para cezası uygular, vurduğuna vuracağına pişman olursun, bu yüzden dik şişeni hedefini güzel güzel stresini at, av için havalı silah alacaksan hiç uğraşma git av tüfeği al teskereni çıkart mis gibi takıl.

• arkadaşlar pellet sordum sadece hareketli cisim derken canlı hayvandan bahsetmedim pellet seçimi istiyorum öneri değil, saygılar