DÜRBÜN İÇİN GECE GÖRÜŞ SİSTEMLERİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar dürbünlere en ucuz yollu gece görüş için ne gibi aksesuar tavsiye edersiniz yada dürbün yuvasına gece görüş için özel cam tarzı bişeyler var mı veya lazer sistemi yapmaya kalksak yeşil lazerler 100 tl den başlıyor bu yeşil lazerlerin daha ucuz yollu birşeyi yok mu tüm önerilerinize açığım arkadaşlar, teşekkürler...

• Forumda gece görüş sistemi yapan bir arkadaş vardı. Satılık ilanlara bakın 130₺ idi yanlış hatırlamıyorsam.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Forumda gece görüş sistemi yapan bir arkadaş vardı. Satılık ilanlara bakın 130₺ idi yanlış hatırlamıyorsam.

bakıyorum teşekkür ederim

• O sadece kameranın fiyatı , bunun lensi var lcd si var bataryası var ir led feneri var montaj ayakları var ooo set olarak 400 500 ü buluyor :)

• 600 lira civarına çok kaliteli bir gece görüş yapabilirsiniz bunu dürbüne veya direk tüfek üzerine takabilirsiniz kalite düştükçe fiyat düşer ama performans da düşer gece görüş başlığındaki bir konuda gerekli malzemeleri paylaşmıştım 200 metreye kadar gece görüş imkanı veriyor tüfeğinize ekstra + 500 gram civarı bir ağırlık verir malzemelerde sıkıntı yaşayan veya soru sormak isteyen veya bu konu hakkında birşeyler öğrenmek isteyen arkadaşlar bana özel mesajdan ulaşabilirler bu konuda bildiklerimi sizlerle paylaşmak isterim ...