Dürbün ayağı karşılaştırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kuzenimde diana 46 var ona diyim bullseye alsın kendimede dm60 alayım o halde karşılaştırmış olurum ama arkadaşın dediğine göre yaylılar için dm60 gaz pistonlu için bullseye

• Dm 60 ı halada kullanıyorum. 125 kendini dağıtınca mod 70e taktım dampa tüfekten pahalı:) 3.9x32 dürbünüde takınca en son nezmaan ayar yaptığımı unutum. :)

Ben de mod 125 teki yatagunu mod 70 e takmıştım sökene kadar milim oynamıştır anca hele sportsmatch daha başka oluyor

"Ali Bumaye"!!!

• yaa satacam tüfeği pcp alıcam kurtulucam bu dampadır, dürbün kırmadır, ayar kaydırmadır derdinden...daha 2-3 günde canıma tak etti :D

• yaa satacam tüfeği pcp alıcam kurtulucam bu dampadır, dürbün kırmadır, ayar kaydırmadır derdinden...daha 2-3 günde canıma tak etti :D

usta sıfırdan pcp kurucaksan ve ikinci el istemiyorsan 3000 tl yi gözden cıkarıcasın :D ikinci el bile almaya kalksan komple takım 2000 tl en az söyleyim :D bence pcp almak çok saçma geliyor bana etkili tüfek istiyorsan av tüfeği alıp devam edeceksin heryerde atmak istiyorum hobi olsun spor olsun diyorsan alıcaksın bi orta sınıf magnum havalı maks 1000 tl (dürbün dampa bipot tüfek saçma hepsi içinde) sporunu yapıcaksın pcpde dolum derdi var bi dağa cıkıcaksın mesela biyere gidiceksin 40 atış yapıp döneceksin tüpleri fazla dayanmıyo 40 50 atışta bitiyorlar hemen

• hocam şey yapsam hatsan at44-10w ve pompa alsam sizce nasıl olur şu videoyu izledim 50 metreden grupman yapıyo adam toplam 1000-1100 tl fln olucak sanırım
    pellet olarakta elimde 5 kutu bundan var http://www.sanalpazar.com/Jsb-…ain-Havali-T__isp50684860

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• hocam şey yapsam hatsan at44-10w ve pompa alsam sizce nasıl olur şu videoyu izledim 50 metreden grupman yapıyo adam toplam 1000-1100 tl fln olucak sanırım
    pellet olarakta elimde 5 kutu bundan var http://www.sanalpazar.com/Jsb-…ain-Havali-T__isp50684860

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

usta dedıgım gıbı maddi yönden sıkıntı olmazsa ve 40 50 atış bana yeterli dersen al tabi ama bu sadece pompayla bitmiyo araştır pcp ekipmanlarınla ilgili yazılar var formda sadece tüfek pompa değil yani bence çok acele etmeyin pcp düşünüyorsanız bu konuda ustalaşmış abilerimiz var onlara bir sorun derim ama benım tercihim havalı tüfek - av tüfeği...

• elimdeki torpedo 150 vortex eğer destekli atış yaparsam herşeyi vuruyor 60 metreye kadar armutu tek atışta mandalı 2-3 atışta vuruyor ama işte destekli yani kıpırdamıyor dürbün birde kullandığım dürbün optima 3-9x44E ve kutudan çıkan 2 parça dürbün ayağı ilk ayarladığımdan beri bozulmadı ayarı tüfeğin tepmesi çok az tek sorunu 5 kilonun üstünde ayakta atış yapmak belki 2 atış pek kuvvetli biride değilim :(

• elimdeki torpedo 150 vortex eğer destekli atış yaparsam herşeyi vuruyor 60 metreye kadar armutu tek atışta mandalı 2-3 atışta vuruyor ama işte destekli yani kıpırdamıyor dürbün birde kullandığım dürbün optima 3-9x44E ve kutudan çıkan 2 parça dürbün ayağı ilk ayarladığımdan beri bozulmadı ayarı tüfeğin tepmesi çok az tek sorunu 5 kilonun üstünde ayakta atış yapmak belki 2 atış pek kuvvetli biride değilim :(

o tüfegi zaten desteksiz biraz zor atarsın çok güçlü bir insan bile olsa 5 kilo tüfek sonuçta max 10 atışta biter ki kolların titrememesi zaten imkansız bendeki tüfek bile 3,5 kilo bende zorlanıyorum ki bide güç sporları yapıyorum

Gamoları tavsiye ederim, Whisper IGT tartıda 2.3kg geliyor, sabit namlulu istersen CFR IGT, o da 2.5kg geliyor sanırım. Dürbün ve dampayla 3kg ağırlığa ulaşır.

PCP bence havalı tüfek ruhunun dışında kalıyor. Teferruatı çok fazla, masrafı yüksek, atış sayısı sınırlı. Havalı tüfek dediğin zaman elinde tüfek cebinde saçma, araziye vuracaksın kendini, 1 kutu saçmayı harcayıp döneceksin, 50 tane atınca tüpün bitmeyecek. Daha da güç ve isabet arzulayanlar yakında G3 alacak sanırım.

• Pompa guzel sporda oluyor. Ancak tasima aynen scubada oldugu gibi problemli, vurup sirtiniza daga cikamiyorsunuz, tufek kadar extra bir agirlik. Hadi aldiniz diyelim, uygun kiyafet ve yer olmadan dagda tasta tufegi yere koyup hava basmakta pek mumkun olmuyor.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• o halde dm60 alayim dürbün olarak ne onerirsiniz Diana 4-16x42 artikili cama işli mildotlu aliexpress te veya aynı şekil Diana 6-24x42 yada sizin önerileriniz nelerdir?

• Ben dianayı ebaydan almıştım, gelmesi için gün sayıyorum. Gelince inceleyip yorum yapabilirim.

Vay arkadaş, aliexpresste fiyat daha uygunmuş, 10 dolar kazık yedik :(

• 40 dolara kadar var hocam aliexpresste birde 70 dolar ve altı ücretsiz kargo vergi v.b yok 70 ve üstünde ayriyetten masraflar çıkıyor yani 70 dolara kadar alaiblirsiniz ordan başka marka dürbünler varmı acaba güzel aliexpresste bulabileceğim dianaya alternatif olaraktan

• Zamanında mini buzdolabı büyüklüğünde ve 800 dolarlık motosiklet malzemesi de getirttim vergisiz, sadece iyi yabancı dil ve pazarlık becerisi gerekiyor. Dürbün konusunu araştırmak lazım, ihtiyacı iyi belirlemek lazım, biraz sabır işi. Ancak beklemek istemiyorsan Hawkeyi öneririm, fiyat biraz daha yüksek ve görüntü kalitesi mükemmel.

• Bence 40mm'nin üzerine çıkma, bir de aydınlatmalı dürbünüm var ama hiç kullanmadım. Bana göre dürbünde gereksiz ağırlık yaratıyor, ki nitekim normal dürbünler 500gr iken bu 773gr. Bunun 40 çaplı ve ışıksızı varsa idealdir bence.

• dürbünde kalite arttıkça ağırlıkta artıyo hemde büyüyo bunu taksam ve dm60 ile benim tüfek 5.5--5.7kg olacak :D diana iyi o halde 6-24x42 olanı