Dürbünsüz de kullanabileceğim nitro pistonlu havalı tüfek varmı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar çok araştırmama rağmen hem dürbünlü hem de dürbünsüz kullanabileceğim hatsanın dışında nitro pistonlu havalı tüfek bulamadım sizin bildiğiniz varmı ? Crosman , benjamin, stoeger bunların pistonlularında gez ve arpacık yok. gamonun var o da çok güçsüz kalıyor.

• nitro piston istemenizin özellikle amacı nedir? Tahminen yeni kullanıcısınız, bence yazılanlara bakmayın, nitro pistonlar biraz pazarlama taktiği, yaya göre tamamen üstün değiller.Bence uygun bir yaylı tüfek bakın magnum sınıfı olmayan

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• eyvallah kardeşim haklısın şimdi cometa fenix 400 compact star düşünüyorum.

• Arkadaşlar çok araştırmama rağmen hem dürbünlü hem de dürbünsüz kullanabileceğim hatsanın dışında nitro pistonlu havalı tüfek bulamadım sizin bildiğiniz varmı ? Crosman , benjamin, stoeger bunların pistonlularında gez ve arpacık yok. gamonun var o da çok güçsüz kalıyor.

Tüfeklerin güçlü ya da güçsüz olduklarını altlarında yazan değerlere göre değerlendirmeyin. Video sitelerinden tüfek tanıtımlarını izleyin, orada chrono atışları yaparak değerlendiriyorlar, aynı ağırlıktaki pelletlerin değerlerini karşılaştırın.

Her iki tür tüfeğe de sahip biri olarak söylüyorum, Gaz Pistonluların titreşimleri yok, atışlar pürüzsüz ve tepme sadece öne doğru. Ayrıca tüfeği kurdunuz ve pelleti taktınız, atışa hazır vaziyette saatlerce gezebilirsiniz. Veya namlu temizliği yaparken uzun süre kurulu kalabilir.

• cankatsan kardeşim haklısın nitro pistonluların söylediğin gibi avantajları mevcut fakat seçenekler çok az hatsan bu işe yeni başladı ve piston olayını oturtması biraz zaman alacak gibi bunun dışında gamonun ıgt si de çok güzel ancak uzun mesafe atışları için yeterli görünmüyor. tabi diğer markalarda var ama sadece dürbünlü kullanım seçeneği var. bence atıcılığın gelişmesi için önce dürbünsüz kullanmak lazım tüfek yayı kısmen stabil hale geldiğinde de dürbün takılabilir.

• eyvallah cankatsan kardeşim HW 90 ı bi düşüneyim bayada varmış fiyatı ama bir sefer alıp uzunca süre kullanmak istiyorum.

• Hw 90 da kullanılan nitro piston 28 bar basınclı. bir süre sonra Namlu eğilmesi şikayetleri duymuştum. Özellikle Mustafa beyin bu konuda görüşlerini alın kendisi zamanında modifiye etmişti bir HW 90 ı

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Hw 90 da kullanılan nitro piston 28 bar basınclı. bir süre sonra Namlu eğilmesi şikayetleri duymuştum. Özellikle Mustafa beyin bu konuda görüşlerini alın kendisi zamanında modifiye etmişti bir HW 90 ı

Birkaç müşterinin fabrikasyon gelen pistonlarda basınç biraz yüksekmiş, basıncı biraz düşürerek sorunu çözmüşler:

http://www.pyramydair.com/prod…reakbarrel_Air_Rifle/2358